1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (ще ніхто не проголосував, станьте першим!!!)
Loading ... Loading ...

Середня зарплата на Полтавщині збільшилась на 23%

Зарплата украинца

У січні–вересні 2016р. розмір середньомісячної номінальної заробітної плати штатних працівників (по юридичних особах та відокремлених підрозділах юридичних осіб із кількістю найманих працівників 10 і більше осіб) становив 4442 грн і порівняно з відповідним періодом 2015р. збільшився на 23,0%. Про це повідомили у ГУ статистики у Полтавській області.
Найвищий рівень оплати праці спостерігався у працівників підприємств з виробництва коксу та продуктів нафтоперероблення, де заробітна плата перевищувала середній показник по області у 2,2 раза, добувної промисловості і розроблення кар’єрів та з виробництва хімічних речовин і хімічної продукції – в 1,8 раза.

Найнижчий рівень заробітної плати спостерігався у працівників підприємств з тимчасового розміщування й організації харчування, текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів, виготовлення виробів з деревини, виробництва паперу та поліграфічної діяльності, діяльності у сфері адміністративного та допоміжного обслуговування, мистецтва, спорту, розваг та відпочинку, охорони здоров’я та надання соціальної допомоги, оптової та роздрібної торгівлі; ремонту автотранспортних засобів і мотоциклів, у сфері операцій з нерухомим майном і не перевищував 75,5% від середнього рівня по області.
Індекс реальної заробітної плати у січні–вересні 2016р. порівняно з відповідним періодом 2015р. становив 106,2%.
Упродовж січня–вересня 2016р. загальна сума заборгованості з виплати заробітної плати зменшилась на 8,4%, або на 2,6 млн.грн, і на 1 жовтня становила 28,7 млн.грн (1,8% фонду оплати праці, нарахованого за вересень 2016р.).

2 Коментарі Середня зарплата на Полтавщині збільшилась на 23%

  1. Валерій К.:

    Завтра будешь паяснюючу писать, почему главу на колегии не паддержал и не приехал на митинг.

  2. Віталій Григорович:

    Я , ето самое, колегію відбув. Наче пронесло мене. Не питали нічого…

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>