1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (ще ніхто не проголосував, станьте першим!!!)
Loading ... Loading ...

Шановні жителі Зіньківського району!

9999-e1487320286211

За церковною та народною традиціями з 12 по 18 лютого в Україні святкують Масляну. Свою назву цей тиждень запозичив у назв страв, які прийнято готувати протягом цього періоду. Він символізує проводи зими та зустріч із весною, дає надію на оновлення, продовження життя.

Останній день Масляної — Прощена неділя. Тож, давайте за християнським звичаєм попросимо один у одного прощення, очистимо наші душі від темних почуттів та тривог, забудемо усі негаразди минулого року.

З сонячним святом вас, дорогі земляки! Хай завжди будуть поруч найдорожчі і найрідніші люди. Нехай будь-яке починання дається легко, а результат перевершує ваші очікування.

Нехай це свято і весняний промінчик радості та приємного настрою завітають в кожну родину, адже скоро справжня весна, нові звершення, нові успіхи. Бажаю усім вам сімейного затишку, добробуту, радісних усмішок, здоров’я, любові, миру і процвітання!

Хай прийдешня весна і увесь рік будуть вдалими і щасливими!

 

Голова районної ради,

Сергій Нерозя

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>