1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (ще ніхто не проголосував, станьте першим!!!)
Loading ... Loading ...

Шановні зіньківчани!

images

Звернутися до вас мене спонукав аналіз, поданий керівництвом МКП «Зіньківський комунгосп» щодо стану заключения договорів на вивезення твердих побутових відходів за підсум­ками І півріччя цього року в нашому місті.

В останні роки міською радою спільно з міським комунальним підприємством «Зіньківський комун­госп», відділом по благоустрою зроб­лено чимало, для того, щоб Зіньків був чистим та охайним.

Зокрема, за останні три роки за рахунок міського, районного та облас­ного бюджетів придбано два нових сміттєвози, 108 контейнерів для збору твердих побутових відходів, у цьому році планується закупити ще 50 євро- контейнерів.

За ініціативи небайдужих громадян на частині вулиць міста запроваджено роздільне збирання ТПВ.

Щомісяця міський бюджет виділяє десятки тисяч гривень на оплату ви­везення сміття з громадських місць, місць відпочинку, парків, кладовищ тощо.

Водночас, аналіз, станом на 1 лип­ня, цього року засвідчує, що значна частина жителів міста, підприємців, установ, організацій вважають обо­в’язком міської влади та МКП «Зіньківський комунгосп» збирати та вивозити на міське сміттєзвалище відходи, які вони утворюють в ході своєї діяльності, не сплачуючи за це ні копійки.

Не буду голослівним та наведу де­кілька цифр. Із 3347 приватних бу­динків по м. Зінькову сплачують за ви­везення сміття лише 1 236, що стано­вить 37%, із 141 підприємця м. Зінькова лише 51 або 36%.

Вражаюча картина по окремих ву­лицях.

По центральній вулиці Воздвиженській із 292 дворів заключили до­говори і оплачують вивіз лише 193;

По вул. Шевченка – 14 із 68;

Вул. Дроздівській – 93 із 261;

Вул. Соборності – 70 із 174;

Вул. Погрібняка -127 із 181;

Вул. Сумська – 35 із 1 29;

Вул. Першотравнева – ЗО із 1 29;

Вул. Паркова – 75 із 146;

Вул. Івана Петровського – 18 із 102.

Так і хочеться сказати: шановні зіньківчани, дорогі мої земляки – май­те совість!

Невже в сімейному бюджеті не знай­дуться 8 грн. 48 копійок, щоб заплати­ти 1 раз в місяць за вивезення твер­дих побутових відходів, а для приват­ного підприємця декілька десятків гри­вень, щоб не опускати очі, коли виво­зите з магазинів до євроконтейнерів сміття, за яке не платите. І це при тому, що тариф на вивезення твердих побу­тових відходів є найнижчим серед міст Полтавщини і не збільшується вже п’я­тий рік!

На закінчення хотів би закликати до громадської свідомості всіх зіньківчан: давайте разом робити Зіньків чистим і красивим!

Сергій МАКСИМЕНКО,

міський голова.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>