1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (ще ніхто не проголосував, станьте першим!!!)
Loading ... Loading ...

Ще є до чого прагнути

Без названия

В останні роки керівництвом райо­ну неабияка увага приділяється ме­дичній галузі, поліпшенню матеріаль­но-технічного стану як вторинної ланки – Зіньківської ЦРЛ, так і Центру пер­винної медико-санітарної допомоги, ве­деться цілеспрямована робота по залу­ченню до району медичних фахівців, що, враховуючи різницю в розмірі оплати праці в приватній та державній струк­турах, робити вкрай складно. Але ре­зультати – очевидні.

Сергію Васильовичу, – звертаємо­ся до голови районної ради, – чули від пацієнтів стаціонарного відділення, що харчування у нашій лікарні набагато краще, ніж в ряді інших районів області.

І це не може не радувати, – гово­рить Сергій Нерозя, – хоча працювати і по цьому, і по інших напрямках ще є над чим, адже нам ніщо не заважає, щоб зіньківська медична установа була кра­щою в області по всіх показниках, до чого сьогодні і прагнемо. І робота вже розпочалася. З метою покращення ме­дичної допомоги населенню району, в 2017-2018 роках, у центральній рай­онній лікарні було проведено капіталь­ний ремонт відділень та впроваджува­лися енергозберігаючі заходи; капі­тально ремонтувалася внутрішня кана­лізаційна мережа головного корпусу, було проведено капремонт існуючої ДЕС зі встановленням нового дизель-гене­ратора та улаштуванням резервної лінії живлення, здійснено реконструкцію покрівлі головного корпусу на шатрову.

Разом з тим, не забували і про прид­бання обладнання для ЦРЛ, якого за­куплено майже на два мільйони 200 тис. грн., а саме: 4 стерилізатори, 2 лампи для фототерапії новонароджених, 2 електрокардіографи, 3 мікроскопи, 4 функціональні ліжка, 3 апарати для фізіотерапії, 2 дистилятори, 7 сучасних стоматологічних установок, 3 монітори пацієнта, 3 відсмоктувана, 2 місцевих концентратора та комплект меблів ла­бораторних для аналізаторів. Для па- тологоанатомічного відділення – каме­ру моргу та каталку. Нещодавно у ЦРЛ купили легковий спеціалізований авто­мобіль медичної допомоги.

За підтримки Світового банку, було отримано медичного обладнання на суму 1 млн. 400 тис. грн.

Хотілося б декілька слів сказати і за плани на найближчий час, а це – капі­тальний ремонт харчоблоку, хірургічно- травматологічного відділення, реконст­рукція суміщених покрівель на шатрові на приміщеннях моргу, дизельної елек­тростанції, над операційним блоком та влаштування водостічної системи і кар­низу покрівлі головного корпусу та ін.

За зробленим та запланованим – цифри з багатьма нулями, але і кері­вництво району, і депутатський кор­пус районної ради вважають одним із головних своїх завдань підтримку га­лузі охорони здоров’я. Переконаний, що ми зуміємо піднести цю життєво важливу сферу на якісно новий рівень, виправдати всі надії та спод­івання зіньківчан.

А напередодні Дня медичного прац­івника, користуючись нагодою, шановні лікарі, медсестри, молодші медичні се­стри та ветерани медичної служби, всі, хто причетний до медичної галузі на­шого району, щиро вітаю вас з профес­ійним святом і бажаю всім міцного здо­ров’я, успіхів, наснаги, достатку та доб­рого настрою. Хай усе хороше, зробле­не з душею та натхненням, повертаєть­ся до вас сторицею! Нехай кожна мить життя радує своєю неповторністю!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>