1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (ще ніхто не проголосував, станьте першим!!!)
Loading ... Loading ...

Щодо протидії злочинності

38219

Протягом 9 місяців ц.р. прокуратурою району здійснювалось процесуальне керівництво у 879 кримінальних провадженнях щодо кримінальних правопорушень, вчинених на території району. Із них в поточному році до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено 608, з яких найбільше злочинів проти власності – 312.

При здійсненні процесуального керівництва у кримінальних провадженнях прокуратурою району ретельно вивчаються підстави для обрання підозрюваним запобіжних заходів, передбачених КПК України. Так, за ініціативи прокуратури району судом обрано 21 запобіжний захід: 9 – особисте зобов’язання, 6 – домашній арешт, 6 – тримання під вартою. До суду направлено 88 кримінальних проваджень відносно 91 особи.

Процесуальними керівниками підтримано обвинувачення по 93 кримінальних провадженнях, з яких 2 – щодо умисних убивств, за результатами розгляду яких судом постановлено обвинувальні вироки.

Широко застосовується інститут угод у кримінальному провадженні. Так, протягом зазначеного періоду до суду направлено 25 кримінальних проваджень з угодами про визнання винуватості, укладених між прокурором та підозрюваними (обвинуваченими), та 20 кримінальних проваджень з угодами про примирення, укладеними між потерпілими та підозрюваними (обвинуваченими).

У зв’язку з вчиненням злочинів особами, які на момент його вчинення перебували в стані неосудності або захворіли на психічну хворобу після вчинення злочину, але до постановлення вироку, прокуратурою було направлено до суду 2 клопотання про застосування примусових заходів медичного характеру до вказаних осіб.

Випадки необґрунтованого притягнення осіб до кримінальної відповідальності відсутні. Окрім того, прокуратурою району вживаються необхідні заходи для дотримання конституційних прав громадян в кримінальному провадженні незалежно від їх процесуального статусу.

Ю. ОБРАЗЦОВА, прокурор прокуратури Зіньківського району.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>