1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (ще ніхто не проголосував, станьте першим!!!)
Loading ... Loading ...

Сиділи, балакали…

Минулої п’ятниці, об 11 годині, лідери громадських організацій району, частково – члени Громадської ради при райдержадміністрації зібралися у кабінеті голови райдержадміністрації, щоб зрозуміти, яким чином буде поліпшуватися життя в районі, похвилюватися за те, як ставиться голова райдержадміністрації до об’єднання територіальних громад району та допомогти голові РДА вирішувати найголовніші на сьогодні проблеми.

Деякі виступи подаємо нижче майже дослівно для того, щоб читач зрозумів, про що йшлося.

Володимир Понежа: «Ми проводили подібні зустрічі з міською радою, районною радою, дійшла черга до зустрічі з керівництвом райдержадміністрації. Наша мета – зрозуміти, яким чином буде поліпшуватися життя в районі, адже чимала частина турбот про наповнення районного бюджету лежить на плечах райдержадміністрації. Хвилює мене і питання об’єднання сільських рад у територіальні громади».

Лариса Мельник: «Яке ставлення вас, Віталіє Григоровичу, як голови райдержадміністрації, до об’єднання територіальних громад? І ще одне, чи не відомо таких фактів, коли якась сільська рада планує покинути межі нашого району (закон це дозволяє), наприклад, Новоселівська сільрада – до Шишак, оскільки землі там обробляють сільгосппідприємства цього району?»

Віталій Панченко: «Після низки обговорень було затверджено пропозицію залишити наш район без змін, хоча райдержадміністрація працювала з проектом по створенню двох територіальних громад – Зіньківської та Опішнянської, але жодна із сільських громад не дала на це згоди. Жодного факту про бажання якоїсь сільської ради вийти за межі району немає.

Хочу зауважити, що починати завжди важко, у Шишаках можна почути обурені фрази людей, які говорять, що вони думали, що відбудеться зменшення апарату, а пройшло збільшення вдвічі, запитують де ж економія коштів».

Петро Ліпський: «Основна мета нашого сьогоднішнього зібрання – знайти точки співпраці, вказати та допомогти райдержадміністрації вирішувати найголовніші проблеми громад».

Надія Воскобійник: «Зараз у райдержадміністрації гостро стоїть кадрова проблема. Раніше кадри спеціально підбирали, виховували їх, і був реальний результат. А зараз більше 8 місяців у районі життя не рухається у позитивному напрямку, останнім часом у нас завал у всьому – медицині, освіті, соціальному забезпеченні. При в’їзді у Зіньків нас зустрічає розвалене приміщення, яке знаходиться на території колишнього консервного заводу, слід знайти спільну мову з підприємцями, щоб надати йому належного вигляду».

… Це далеко не все із сказаного на зустрічі, бо за браком часу досидіти до кінця на ній не вдалося, попереду було ще одне засідання і його теж хотілося б висвітлити на сторінках газети. Але із всього сказаного сподобався виступ Надії Воскобійник, його коментувати не потрібно. А те, що лідери громадських організацій прийшли вказати голові РДА як працювати, – звучить смішно. Він не новачок на посаді, і сам добре знає, що і як робити. Інше питання – чи є бажання.

Тепер у самих членів ради поцікавитися б хотілося. Більшість із них – працівники бюджетних установ, деяких на час відсутності, тобто засідання у кабінеті голови у робочий час, замінити ніким було. Відвідувачі змушені були стояти під дверима, а потім повертатися додому ні з чим, в той час, коли посадовець давав поради голові РДА як йому потрібно працювати.

І добре, що у нас голова райдержадміністрації добрий, вибачте за тавтологію, бо спершу сам міг би поцікавитися у присутніх, чому не у вихідний день зібрання проходить. Як знаємо, зустрічі з керівництвом районної та міської ради відбувалися у вихідні.

Тож, може не чиюсь роботу контролювати спершу потрібно, на це усі ми мастаки, а на себе у дзеркало глянути – чи на відмінно зі своєю власною справляємося, і чому у робочий час переймаємося проблемами усього району, а не знаходимося на своєму робочому місці?

Це, звичайно, жодним чином не стосується людей безробітних чи тих, хто на заслуженому відпочинку. Вони у будь – який час чи день тижня щось корисне голові порадити можуть.

Л.КУЦЕНКО.

За матеріалами газети “Голос Зіньківщини” від 29 березня 2016 року № 25 (9103)

Коментар: Сиділи, балакали…

  1. Drago:

    тоді сіли й заплакали……….

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>