1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (ще ніхто не проголосував, станьте першим!!!)
Loading ... Loading ...

Скандальна полтавка ледве не зірвала головний конкурс краси України

4a72bb057a1720b03fd91f81956abf-bigimg

Анна Алляйн з Кременчука під час конкурсу «Міс Україна 2017» вийшла на сцену з написом на тілі «Sluts» (анг. Спідниці).

Про причини своєї витівки активістка  FEMEN написала на своїй сторінці у мережі facebook.

«Вчора своїм тілом я оголила сутність конкурсу «Міс Україна». Цей конкурс – національна елітна панель. У журі сидять сутенери, які вибирають м’ясо для високопоставлених чоловіків. І вчорашні попелюшки прокинуться не принцесами, а повіями …», – йдеться у повідомленні.

Це вже не перша подібна історія, пов’язана з активісткою з Полтавщини. У липні жінка провeла топлес-акцію на Володимирській гірці в Києві. На грудях у активістки був напис «Putin kills» («Путін вбиває»). Тоді вона залізла на пам’ятник Володимиру.

Згідно з даними «Вікіпедії», «Femen» («Фемен») — український, молдавський та міжнародний громадський рух (незареєстрована громадська організація), що діє в Україні та Європі. Відома своїми скандальними та епатажними акціями протесту проти дискримінації жінок, корупції тощо, під час яких активістки руху оголюють груди. Організація почала діяти у 2008 році, стала достатньо відомою з середини 2009 року. «Фемен» не вважає себе «фемінистичною організацією», а феміністичні організації відмежовуються від «Фемен».Список активних учасниць «Фемен» містить трохи більше десяти осіб; це переважно стрункі дівчата, зокрема студентки. Голова організації — Анна Гуцол але тим, хто вигадав цей рух — є український фемен-мен Євґен Довлатов, який стверджує, що «Femen» створював для всіх, а те, у що перетворили його ідею — звичайна комерція заснована на сексизмі, далека від ідеї фемінізму.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>