1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (ще ніхто не проголосував, станьте першим!!!)
Loading ... Loading ...

Смачно та поцінно

hleb-foto-07

Двері до невеликої пекарні фермерського господарства «Оболонь-Агро» по середах, п’ятницях та понеділках не встигають зачинятися: місцеві мешканці та гості Тарасівки знають, що саме тут можна купити свіжий смачний хліб. У ці дні при вході до міні-пекарні на стелажах густо лежать хлібобулочні вироби, звідси продукція відвантажується та розвозиться по місцевих школах та дисадочках, по торгових точках сусідніх населених пунктів та у магазини райцентру.

Тарасівська міні-пекарня повністю забезпечена високоякісним борошном власного виробництва. Голова фермерського господарства Василь Михайлейко, а також завідуюча пекарнею Оксана Жолоб переймаються , щоб хлібобулочна продукція була якісною, вони впевнені, що найсмачніший хліб, той, до якого не додаються жодні хімічні добавки.

Зрештою, покупці і самі можуть в цьому переконатися, адже тарасівський хліб можна прибати і в зіньківських магазинах, наприклад, у «Міні-маркеті», «Полтавських ковбасах» та «Продуктовий», що біля Центральної районної лікарні. Та і коштує він недорого – близько 5 гривень пшеничний та 5 грн. 50 коп. – пшенично-житній, а менші буханці, вагою 350 грамів, – 2 грн. 75 коп. А ще, майстрині – старша по зміні Віолетта Ландик, пекарі Марина Новікова та Олена Гладка – випікають батони, сайки, багети, булки з часником, пироги та булочки з різними начинками, бублики, калачі. Приймаються замовлення на випічку хлібобулочних виробів і на різні обрядові заходи.

Всього ж на тарасівській міні-пекарні ФГ «Оболонь-Агро» за зміну випікається до тисячі штук хлібобулочних виробів.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>