1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (ще ніхто не проголосував, станьте першим!!!)
Loading ... Loading ...

СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНЕ СТАНОВИЩЕ ЗІНЬКІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗА СІЧЕНЬ–СЕРПЕНЬ 2016 РОКУ

Статистика-570x340

Демографічна ситуація та соціальний захист

Чисельність наявного населення, за оцінкою, на 1 серпня 2016р. становила 34400 осіб. Упродовж січня–липня 2016р. чисельність населення зменшилася на 241

особу.

У січні–липні 2016р. субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг призначено 3079 домогосподарствам на загальну суму 1211,3 тис.грн.

Крім того, 49 домогосподарствам було призначено субсидії готівкою на відшкодування витрат для придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива.

Зайнятість та безробіття

Кількість зареєстрованих безробітних на кінець серпня 2016р. становила 623 особи і порівняно з кінцем липня збільшилася на 0,6%, а порівняно з кінцем серпня 2015р. – зменшилася на 5,2%. Серед зареєстрованих безробітних жінки становили 50,2%, молодь у віці до 35 років – 36,0%.

За сприяння державної служби зайнятості у січні–серпні 2016р. було працевлаштовано 413 осіб, які мали статус безробітного протягом цього періоду, або 25,0% від їх загальної кількості, у тому числі у серпні – 27 осіб, що в 1,6 раза більше, ніж у липні.

Доход населення:

Упродовж липня 2016р. загальна сума заборгованості з виплати заробітної плати зменшилась на 28,0%, або на 97,6 тис.грн, і на 1 серпня 2016р. становила 250,9 тис.грн, що на 9,3% менше показника на початок 2016р. Увесь борг утворено на економічно активному підприємстві.

Сільське господарство

На 1 вересня 2016р. зернові та зернобобові культури (включаючи кукурудзу) в сільськогосподарських підприємствах (крім малих) обмолочено на площі 14942 га (на 1 вересня 2015р. – на 17193 га), валовий збір зерна становив 655332 ц (705436 ц) при середній урожайності 43,9 ц з 1 га (41,0 ц з 1 га).

У січні–серпні 2016р. сільськогосподарськими підприємствами (крім малих) реалізовано на забій 730,3 т худоби та птиці (у живій вазі), що на 5,5% менше порівняно з січнем–серпнем 2015р., вироблено 17015,5 т молока (на 0,3% менше) та 217,8 тис.шт яєць від птиці всіх видів (на 5,0% менше).

Внутрішня торгівля

Обсяг роздрібного товарообороту підприємств, які здійснювали діяльність із роздрібної торгівлі, за січень–червень 2016р. становив 59129,6 тис.грн і в порівнянних цінах зменшився проти січня–червня 2015р. на 6,8%.

Транспорт

Послугами автомобільного транспорту (з урахуванням перевезень фізичними особами-підприємцями) за січень–серпень 2016р. скористалися 246,7 тис. пасажирів і виконано пасажирську роботу в обсязі 14,6 млн.пас.км, що відповідно на 26,1% і 36,2% більше, ніж за січень–серпень 2015р.

Головне управління статистики у Полтавській області

18 Коментарі СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНЕ СТАНОВИЩЕ ЗІНЬКІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗА СІЧЕНЬ–СЕРПЕНЬ 2016 РОКУ

 1. Віталій Григорович:

  Важко мені, багато людей платуть інтриги проти мене, але я працюю на благо громади. Життя в районі покращується, інвестиції вже перші є. Заслуга в цьому в основному тільки моя. Прошу голову районної ради , запросіть мене виступити зі звітом про роботу мене на посаді голови рда. Я Вам всим докажу.

 2. Віталій Григорович:

  Я вже тут зробив наброски свого звіту.
  У нас більше агропромисловий район, є декілька підприємств , які працюють на території району.
  Олійне проізводство, потом вода.
  Інфраструктуру ремонтують в дороги.
  Опішня робить свистульки, про іншу кераміку нічого не знаю.
  Мені така памятна зустріч зустрічається з громадськими діячами, вони питали де гроші, я сказав нема, бо мені додому треба кожен день кататься. А це самі розумієте – витрати, безкоштовно не наливають мені на заправці.
  Кулага обіцяв людям по телевізору аеропорт , то в нього і питайте.
  Ми тут з моїм партнером Кулагою обіцяли Вам завод запустить, і Ви бачите результат.
  Ще була балачка, про те що консервний запустим і теж є результат.
  Основне досягнення наше – рекордна кількість засідань громадської ради. Ми зуміли так замилити людям очі, що вони насправді подумали шо на громадській раді можна шось вирішити. Мені пофіг, всі питання до Кулаги, я його директором поставив, нехай він розказує шо і як.
  Володимир Пожежа мало відео робить, Володимир Іванович піднажміть. Маємо шось на оскара відправлять.

 3. Володимир Пожежа:

  А що хороша доповідь. Мені нравиться. Ти Віталій Григорович не розкисай. Ми тобі допоможемо. Не святі горшки ліплять. В нас он яка команда – Варела, Лариса, пані Вітренкова. Всі нормальні люди. Трудяги. А із спортшколи невздумай веселяться, голові РДА треба ж десь жить. Так шо спокойно, все під контролем. Запускай маслозавод, консервний, аеродром на підході, зіньківське параходство, громадські ради проводь, і невіволікайся на дрібниці. Вперед, і тільки вперед. І військову форму не забудь одівать. Так солідніше.

  • Віталій Григорович:

   Мені теж теж звіт нравиться. Та ми ето , домовилися з Варелою, він мені зробить дерев’яний автомат і дерев’яну гранату. Я не відволікаюсь, Левонтій про мене скоро книгу напише. Бо мої здобутки для району , в газеті не помістяться. От тут декотрі мешканці Зіньківщини жалуються на погані дороги , та ето скажу вам так – у нас є аеропорт. Купляйте собі планери і літайте куди вам треба. Я скоро буду так і робить, бо так мені сказав Варела.

   • Валерій К.:

    Ты павынен стараться , форму пашьем тибе. Деревянного автомата дадим. Надо ещё будет праверить как глава рда с парашутом обращается. Сделаем так чтобы глава смог десантироваться в любую точку района.

    • Проста людина:

     Нада осторожно з автоматом, щоб не вкрали.

     • Віталій Григорович:

      Я вже голим не бігаю. Все буде добре.

    • Міліціонер Гайфутдінов:

     Да да, Виталий Григорович. Будьте повнимательней, чтоб не так как с пистолетом получилось.

     • Віталій Григорович:

      Та я ето , тоді так получилось. Трошки перебрав, вискочив з спорт школи і побіг . Поки бігав загубив і труси, а там дерев’яний пістолет теліпався. Шукав , шукав не знайшов нічого.

 4. Доктор Лютенко:

  Шановні, ну бачите, наш голова все розуміє, орієнтується в просторі і часі, добре розмовляє, так що все гаразд. Віталій ви молодець, дійсно багато робите для району, а громадська рада просто пір духа человеческого. Так тримати!

 5. Козак:

  Вітаха ти хоч і наш дружбан ну коли ти почав стоїть аеродром нам стало стидно дивитись нашим землякам у очі. Кончай стражать х…,.,й берись за район і керуй

  • Валерій К.:

   Та всё будет нармально, просто гроши закончились. Ездим с главой его службовой машиной щоденно туды и сюды. Рабочий бензин уже выездили. Теперь гроши, на которые мы павынни были купить стройматериалы, мы потратили на ремонт машины , каторую мы стукнули , да и служебную рихтавать пришлось. Памошник главы нас выручили помог замять все. Вот мы теперь через грамадские форумы найдём гроши и дастроим аэропорт.

 6. Козак:

  А воюще то я так підмітив, хто був депутатом і працював у рда, той хреново закінчував…..,..
  Так що вітаха будь на стрьомі!!!!!!!!

 7. Віталій Григорович:

  Захворів я, на лікарняному. Але про роботу і громадську раду думаю постійно. Наберусь сил і будемо проводити засідання по двічі на день, а інколи навіть і тричі. Так що все буде нормально.

  • Левонтій:

   Я вже про вас статтю піготував “Шляхи нашого вождя”, буду друкувать.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>