1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (ще ніхто не проголосував, станьте першим!!!)
Loading ... Loading ...

СТАРИЙ НОВИЙ РІК НА ПОРОЗІ: ІЗ МАЛАНКОЮ МІСЬКУ ВЛАДУ ВІТАЛИ ВИХОВАНЦІ ПОЛТАВСЬКОГО НВК

malankaВеселі пісні, танці, вірші та посівання напередодні Щедрого вечора. Не обділив увагою дітей і міський голова. Від нього малечі дісталися подарунки.

Новий рік за старим календарем – сімейне свято. У переддень щедрують дівчата, а з самого ранку наступного дня хлопці ходять по хатах та посівають. Розпочали відзначати Старий Новий рік цього дня у міській раді. До міського голови завітали вихованці спеціалізованого навчально-виховного комплексу №86. Хлопчики та дівчатка гучно співають, танцюють, розповідають вірші та, звісно, бажають гарного та врожайного року.

За словами керівників навчального закладу, діти люблять такі свята, для них це не лише розвага, а й згадка про традиції та культуру українського народу.

Любов Шурко, директор Спеціалізованого навчально-виховного комплексу №86

- Так як у нас по традиції, українські Різдвяні свята, звичайно щедрівки, і от сьогодні вирішили з дітьми разом прийти і привітати колектив і, звичайно, нашого мера. Ми бажаємо всім здоров’я, родинного затишку, тепла, комфорту.

Традиційні розваги та хороводи влаштувала малеча у приймальні очільника міста.

Міський голова вже не вперше зустрічає у своєму кабінеті таких гостей, і говорить, що завжди радий дитячим привітанням.

Олександр Мамай, Полтавський міський голова

- Самі телефонують, а можна ми вас прийдемо привітаємо. І сьогодні я думаю гарне чудове дійство відбулося. Я повернувся у дитинство, я знову згадав Різдво Христове, коли сам ходив колядувати, коли сам ходив щедрувати, коли сам ходив посипати… Раніше всі це робили.

Очільник міста, у свою чергу, також не залишив гостей без подарунків.

Любов Шурко, директор Спеціалізованого навчально-виховного комплексу №86

- Ви знаєте, нам дуже приємно, що сьогодні кожна дитина отримала чудові подарунки, це іграшки, це і солодощі. І, звичайно, дуже приємно, що колектив наш також нагороджений поїздкою у місто Львів. Я думаю, що дуже приємно нашому колективу отримати такий подарунок від міського голови.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>