1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (ще ніхто не проголосував, станьте першим!!!)
Loading ... Loading ...

Субсидія, на опалювальний сезон, офіційно надається із 1 жовтня

IMG_0296-570x340

28 жовтня голова Зіньківської районної ради Сергій Нерозя провів засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування. У роботі взяли участь заступник голови районної ради Сергій Загорулько, керуючий справами виконавчого апарату районної ради Олександр Кеда,  очільники міської, селищної та сільських рад, керівники управлінь і відділів райдержадміністрації, виконавчий апарат районної ради та інші.

Перше питання порядку денного стосувалось стану призначення субсидій населенню району. Начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Віктор Півень зазначив, що соціальна допомога населенню по оплаті комунальних послуг, на опалювальний сезон, офіційно надається із 1 жовтня. Наголосив, що населення, котре отримає субсидію, при розрахунках може користуватися переплатою за комунальні послуги попередніх місяців.

Начальник відділу державної реєстрації актів цивільного стану Ніна Педик проаналізувала роботу з обліку, зберігання та використання бланків свідоцтв у сільських та селищній радах району, дотримання умов їх схоронності, адже вони відносяться до документів суворої звітності.

    На засіданні присутні ознайомились із умовами проведення та основними завданнями новоствореного районного конкурсу проектів розвитку громад Зіньківського району, який передбачає залучення коштів з районного бюджету на вирішення важливих соціальних проблем  місцевих громад.

Цікавою виявилась підсумкова  інформація про виконання зведеного бюджету району за 9 місяців 2016 року. Начальник фінансового управління райдержадміністрації Світлана Слинько зазначила, що за цей період зведений бюджет району по доходах загального фонду, без урахування трансфертів, виконаний на 135,8 %, перевиконання становить 21555, 4 тис. грн. Фактичні надходження доходів за 9 місяців 2016 року проти відповідного періоду 2015 року зросли на 29828,6. тис.грн., у зв’язку із цим –  темп приросту становить 57, 3%.

Також, на координаційній раді, присутніх ознайомили із аналізом надходження коштів від рад  району для співфінансування закладів соціальної сфери. Так, станом на 25 жовтня 2016 року районному бюджету від територіальних громад району виділено субвенції на загальну суму 8 077, 4 тис.грн., на даний час перераховано 7 289,3 тис.грн., що становить 87,8% від запланованих показників.

У різному, керівник апарату райдержадміністрації Анатолій Водолага проінформував про поводження із твердими побутовими відходами на території рад району, а керуючий справами виконавчого апарату районної ради Олександр Кеда – ознайомив голів рад району із листами, що надійшли від Департаменту Агропромислового розвитку Полтавської облдержадміністрації та ПАТ «Полтаваобленерго».

17 Коментарі Субсидія, на опалювальний сезон, офіційно надається із 1 жовтня

 1. Віталій Григорович:

  Мене знову не запросили…

 2. Володимир Пожежа:

  І я ходив у вікна заглядав.

  • Віталій Григорович:

   Та ви ето Володимир Іванович, зайшли б на камеру зняли чи що ? Бо давно відео нових нема, про що на громадській раді будемо балакати ?

 3. Рижий козяк:

  Ти зайди Володя до мене та треногу від камери забери, а то на острові загубив, а я знайшов та поки поняв що воно таке, чуть з ума не зійшов.

 4. Віталій Григорович:

  Значить я тут захворів, мій генерал Варела теж у відпустку змотався. Але скоро ми вийдемо і почнемо з новими силами громадську діяльність.

 5. Володимир Пожежа:

  Все ясно. Ждем.

 6. Віталій Григорович:

  Вчора я хворів але сьогодні пересилив себе, набрався мужності і прийшов на роботу. Бачу шо без мене район занепадає. Завтра срочно громаду скликатиму. Володимир Іванович, готуйте камеру та Левонтія беріть.

 7. Доктор Лютенко:

  Віталій Григорович, шо з вами случилось? Чим ви заболіли? Мабуть про район думали та погано стало. Ви там тримайтесь. Бережіть себе.

  • Віталій Григорович:

   Думаю завжди, аж голова обертом іде. Таки ж прийшла зима, аеродром не готовий. Варела у відпустці, козаки в зимову сплячку впали. Рижий в берлозі на острові забарикадувався. Приходиться все самому робити.

 8. Стас:

  зарз самий класний голова. живе в спортшколі. поросят не тримає. різать їх не треба, вичищать теж. хожу на роботу і нічого не думаю. коли пропонує випить як другу чорнобильцю боюсь. може догнать білка, а тут володя з камерою…..

 9. Віталій Григорович:

  Та ето самоє, в мене вимога одна – декілька кругів зі мною навкруги стадіону.

 10. Стас:

  без трусів не побіжу!!!!!!!!!!

 11. Стас:

  а тобі допомагає? здоровя не підводить? чому ж тоді ти на лікарняному?

 12. Адвокат:

  Вталька, ти краще за свій стулець подумай.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>