1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (ще ніхто не проголосував, станьте першим!!!)
Loading ... Loading ...

Субсидії нараховуватимуть лише на фактичних мешканців, а не на прописаних

3954ca67

Громадяни, які звертаються за субсидіями, повинні оформити нарахування послуг лише на фактичних мешканців житла, а не на всіх прописаних у ньому.Під час призначення субсидії враховуватимуть лише фактичних мешканців житла, а не всіх прописаних у ньому осіб.
Так, власники житла повинні вказати під час оформлення субсидій, що хтось із прописаних мешканців виїхав із дому на тривалий термін.
В декларації про доходи у розділі «склад сім’ї» заявник повинен вказати родичів, які зареєстровані, але не живуть із ним — написати «зареєстровані, але не проживають».
Окрім декларації треба подати заяву з проханням розглянути на комісії питання про нарахування субсидій на фактичну кількість людей, які мешкають у квартирі. Також заявник повинен надати документальне підтвердження, що особа не проживає за цією адресою. Наприклад, довідку з місця роботи в іншому населеному пункті, про навчання в іншому місці, перебування на стаціонарному лікуванні.
Далі управління соцзахисту на підставі заяви спрямовує в помешкання заявника державного соціального інспектора. Той прийде в помешкання заявника з перевіркою та складе відповідний акт. Потім органи соцзахисту готують подання на комісію, яка ухвалює рішення про призначення субсидії на фактичну кількість мешканців.
Рішення комісії є обов’язковим до виконання житлово-комунальними підприємствами, які надають послуги. Послуги нараховуються не на всіх прописаних, а на реальних мешканців. Доходи для розрахунку субсидії також обчислюють від фактичної кількості мешканців.
Нагадаємо, для розрахунку субсидій у новому опалювальному сезоні враховуватимуть доходи громадян за I та II квартали 2017 року. На новий опалювальний сезон — із 1 жовтня 2017 року — при розрахунку субсидій враховуватимуть доходи за I і II квартали 2017 року, а на неопалювальний період — із 1 травня 2018 року — за III і IV квартали 2017 року

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>