1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (ще ніхто не проголосував, станьте першим!!!)
Loading ... Loading ...

Сумлінною працею  

P1550333

На сьогодні в міському комунальному підприємстві «Зіньківський комунгосп» працює 76 чоловік, які вже давно забули, що таке заборгованість по заробітній платі, а жителі міської ради – як тижнями жити без води та оминати купи невивезеного сміття. Матеріальна база підприємства за останні роки значно поновлена, буквально днями придбано новий сміттєвоз на базі автомобіля МАЗ. «Це, – розповідає начальник комунгоспу Леонід Клочко, – стало можливим завдяки спільним зусиллям міської ради на чолі з головою Сергієм Максименком, районної ради – на чолі з головою Сергієм Нерозею, народного депутата України Олега Кулініча. В минулому році капітально відремонтовано напірний колектор протяжністю 1750 метрів, замінено близько двох кілометрів старих водогонів, яким понад півстоліття, не менш масштабні роботи заплановано і на поточний рік».

Леонід Клочко говорить, що у 2017-му планують замітити ще три кілометри водогонів, а це дасть змогу запобігти значній кількості поривів на нині існуючих. Наприклад, у минулому році ліквідовано 138 поривів на водогонах та 5 – на напірній каналізації, ліквідація одного пориву обходиться комунальникам  від 5 до 9 тисяч гривень.

Для попередження виникнення аварійних ситуацій по вул. Першотравневій планується будівництво нового самотічного каналізаційного колектора від райлікарні до КНС №3 протяжністю 900 метрів.  На виконання робіт буде залучено близько 3 млн. грн.

Зіньківський комунгосп успішно справляється з поставленими завданнями, але крім проривів на водогонах проблемою є вивезення твердих побутових відходів, оскільки мешканці міської ради не бажають укладати з комунальниками угоди на вивезення ТПВ. На даний час їх підписала лише четверта частина зіньківчан.

Розпочалася і триває робота по встановленню євроконтейнерів та контейнерів на подвір’ях багатоповерхівок міста, але проблемою залишається людський фактор. Мова про те, що частина зіньківчан, наприклад, свіжовичищений гній вивозить не на міське сміттєзвалище, а до сміттєвих баків, встановлених на вулицях міста. З такими горе-господарями проводяться профілактичні бесіди.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>