1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (ще ніхто не проголосував, станьте першим!!!)
Loading ... Loading ...

Тепер і ми з футбольною командою!

1363893395_gallery-vidsport-futbol

До створення, можна сказати й до відродження, футбольної команди у Човно-Федорівці ми підходили довго та виважено. Свого часу, а це ще до початку незалежності, у нас була своя футбольна команда, яка радувала земляків майстерною грою та високими результатами.

Хоч на сьогодні утримувати таку команду вкрай непросто, бо на це потрібні чималі кошти, та все ж активісти села та депутатський корпус сільської ради вирішили, залучивши до спорту, відірвати молодь від згубного впливу вулиці, де пропагується наркозалежність, розбрат, насилля. На превеликий жаль, політика держави сьогодні не спрямована на виховання здорового способу життя серед підростаючого покоління – майбутнього нації.

Тож рішенням сесії Човно-Федорівської сільської ради від 16 вересня на території ради утворено футбольну команду «Маяк». До її складу увійшли місцеві любителі спорту та з навколишніх сіл. Є в команді і три легіонери, що підсилили її склад, – Олексій та Петро Ротані, Євгеній Супруненко. Тренер команди – Сергій Рева, капітан – Віталій Рева.

Суттєву фінансову підтримку футбольній команді надали небайдужі люди – Олексій Коростиленко, директор ВП «Агро-Маяк», профспілковий комітет цього товариства (голова – Валентина Купченко) мешканці Ставкового Олександр Храпач, Віктор Шрам та Човно-Федорівське споживче товариство.

Микола МИРКО, депутат районної ради.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>