1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (ще ніхто не проголосував, станьте першим!!!)
Loading ... Loading ...

Триста одинадцять першокласників сіли за парти шкіл району, 67 з них – у Зіньківській опорній

14183802_1755624958050780_506329158351246494_n

Дві тисячі учнів перших класів 147-го Миргородського виборчого округу до Дня знань уже вп’яте отримали набори першокласників від народного депутата України Олега Кулініча, триста одинадцять з них -школярі нашого району.
Сам же народний депутат 1 вересня вітав зі Святом знань учнів Зіньківської опорної школи, школи, яка в свій час дала путівку у життя і йому самому.
Разом з Олегом Кулінічем у Зіньківській опорній на урочистому заході побували голова районної ради Сергій Нерозя та начальник відділу освіти Юрій Дахно.
Не дивлячись на те, що кількість учнів по району в цілому зменшується, у цій школі набралися аж три перших класи, всього – 67 учнів.
Під час святкової лінійки директор опорного закладу Людмила Сідак відзначила, що батьки першокласників міста здебільшого надали перевагу їхній школі, не в останню чергу і через те, що навчальний заклад отримав новий статус. Для трудового колективу закладу це стало неабияким стимулом, щоб забезпечити учням ще більш якісну освіту та всебічний розвиток.
Значну матеріальну підтримку, відзначила директор, надає школі районна рада. Так, за останній рік за кошти районного бюджету в опорному закладі на сучасні було замінено 80 вікон, придбано нову комп’ютерну техніку, в даний час завершується капітальний ремонт харчоблоку.
Слова подяки на першовересневому святі з уст керівника навчального закладу прозвучали на адресу всіх, без кого безперебійний, якісний навчально-виховний процес був би неможливим: вчителів, батьків, учнів, спонсорів, депутата обласної ради Олександра Путрі. На особливому місці Олег Кулініч, який словом і ділом поряд з іншими школами округу допомагає і Зіньківській опорній. На свято Першого дзвоника не лише початківці, а й всі школярі отримали від нього чудовий подарунок – два тенісні столи, у минулі роки ним було подаровано стільки ж, а ще – спортінвентар та мультимедійне обладнання для кабінету української мови та літератури.
Людмила Сідак, Олег Кулініч, Сергій Нерозя, Юрій Дахно, старшокласники та наймолодші школярі привітали з Днем знань учнів, батьків та вчителів, а всі присутні отримали чудові хвилини хорошого настрою від змістовно проведеного свята.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>