1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (ще ніхто не проголосував, станьте першим!!!)
Loading ... Loading ...

У 2018 РОЦІ СЕРЕДНЯ ЗАРПЛАТА ПОЛТАВСЬКОГО ВЧИТЕЛЯ ЗБІЛЬШИТЬСЯ ДО 9000 ГРИВЕНЬ

vchytelЗгідно з проектом бюджету на 2018 рік, вчителі Полтави в середньому отримуватимуть заробітну плату 9 тисяч гривень

Сьогодні відбулося засідання депутатської комісії з питань економічної політики, комунальної власності, бюджету, фінансів . Депутати послухали звіт начальника бюджетно-фінансового управління міськвиконкому Тетяни Чумак. Вона розповіла про доходи та видатки бюджету на 2018 рік, який мають затвердити 22 грудня на черговій сесії Полтавської міської ради.

Всього передбачено видатків на 3 млрд 240 млн грн. З них на освіту у 2018 році планують виділити 808 млн грн:

  • заробітна плата — 593 млн грн;
  • харчування — 49 млн грн;
  • енергоносії — 73 млн грн;
  • медикаменти — 279 тис. грн;
  • інші видатки — 89 млн грн.

Зазначимо, на освіту у 2017 році у січні закладали 650 млн грн, з них на заробітну плату — 410 млн грн.

Тетяна Чумак повідомила, що у Полтаві заробітна плата вчителя у 2018 році в середньому складатиме 9 тисяч гривень. В цілому по галузі заробітна плата буде більше 6 тисяч гривень.

Для порівняння, згідно із інформацією Державної служби статистики України середня заробітна плата у Полтавській області, станом на жовтень 2018 року, складає 6,9 тисяч гривень.

Приймемо до уваги податкові відрахування, і у 2018 році полтавський вчитель на руки має отримати в середньому 7 тисяч гривень. Однак це не все. Більшість вчителів ведуть підприємницьку діяльність, яка ніяк не оподатковується — займаються репетиторством. Наприклад у Полтаві з однієї дитини за заняття беруть у середньому 50 гривень. Так учитель, у якого на репетиторстві 10 дітей, в місяць додатково заробляє 2-3 тисячі гривень. Деяким вчителям вдається на репетиторстві «відбити» одну місячну зарплату. Чи коштує цих грошей робота вчителя, можуть оцінити батьки дітей, а з часом їх оцінить все суспільство.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>