1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (Проголосувало1, рейтинг: 1,00 out of 5)
Loading ... Loading ...

У Лютеньці створюють музей імені Засядька

26196245_1707269372691832_3771211193028936931_n“Олександр Дмитрович Засядько – основоположник вітчизняного ракетобудування. Народився у містечку Лютенці (нині село Лютенька Гадяцького району Полтавської області). Саме на полях під Лютенькою проводив перші досліди. Як говорять науковці КБ ” Південне”, Дніпро – столиця українського ракетобудування, а Лютенька – батьківщина. Розпочалася робота по створенню музею великого винахідника у його рідному селі.

У приміщенні, яке Ви бачите на світлині, він і буде розташовуватися . Днями замовлена проектно – кошторисна документація на реконструкцію будівлі міністерської школи. Для мене це не провалля , а дуже красива будівля початку ХХ століття в занедбаному стані.Щастя, що вона збереглася. Це перший експонат нашої колекції. Зараз ми налагоджуємо контакти з музеями України, які допоможуть укомплектувати музей експонатами ( розраховуємо на методичні поради, а , можливо , і на самі експонти ). Величезний матеріал про О. Д. Засядька, про історію села зібраний патріотом лютенської землі Іваном Федосійовичем Чайкою. Його знання і беремо за основу при створенні концепції музею. Ми в творчому процесі. Як я вже писала, учасники цієї групи стануть свідками перебігу подій створення музею, зможуть долучитися до цієї події як порадами так і безпосередньою участю….#музеюЗасядькабути.”

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>