1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (ще ніхто не проголосував, станьте першим!!!)
Loading ... Loading ...

У Полтаві дитина травмувала хребет на дитячому майданчику

16049

Скоро два тижні, як маленька Леся живе у Полтавській міській дитячій лікарні. На півтора місяця лікарняна палата стала її постійною домівкою. Після лікування ще місяців 8 – реабілітація. А причина – травма хребта на дитячому майданчику, дівчинка з’їхала з гірки і тепер має два пошкоджені хребці.

Мама дитини вважає, що Леся травмувалась через неправильно встановлену гірку.
Про травму в родині дізнались не одразу, дитина стала дратівлива, а коли почали розпитувати (зазвичай на біль Леся реагує дратівливо, стає агресивною, але не одразу каже, що болить), то вказала, що болить спинка. Про це розповіла її мама Олена Запорожан.
– Майданчик у дворі по Небесної сотні, 91 (колишня Леніна) відкритий восени 2012 року Андрієм Матковським (екс-мер Полтави),– згадує Олена. – У нашому дворі три майданчики, батьки періодично лампічать їх, Лев Жиденко фарбує ті дошки, отак воно і є. Старі гірки встановлені ще, очевидно, за якимись стандартами, котрі були в радянські часи. Там діти не травмувались, принаймні мені про це не відомо, і Лесі ж більше 4 років, ми гуляємо, весь час дитина гралась на всіх майданчиках, каталась на гірках, ми вже все це вивчили. Більше того, ми поблизу в районі знаємо всі майданчики, бували на різних. Лише на оцій новій гірці, що у дворі, весь час доводилось казати, щоб виставила ноги, бо там спуск такий, що легко вдаритись спиною чи сідницями.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>