1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (ще ніхто не проголосував, станьте першим!!!)
Loading ... Loading ...

У Полтаві мітингуватимуть проти натурального хутра

eb506a10f296364a346bc4c3df339700151542400620 січня у Полтаві запланований пікет проти натурального хутра. Про це заявили в ГО «Еколтава», саме ця організація займається в місті питаннями екології, енергозбереження тощо.

Таким чином Полтава підтримає ініціативу Всеукраїнських одиночних пікетів проти натурального хутра від UAnimals. Долучитися до акції запрошують усіх полтавців, кого цікавить ініціатива.

– У кожному місті України можна знайти крамницю, що пропонує своїм покупцям хутряні вироби. Прийшов час пояснити українцям просту істину. Хутро – це криваве жлобство! Годі носити на собі трупи та спонсорувати вбивство! Малюйте і друкуйте власні плакати та 20 січня з 12.00 до 20.00 виходьте на одиночні пікет до найближчих магазинів хутра та крамниць, що продають такі товари. Завітайте на хутряні ярмарки!Одиночний пікет може тривати навіть годину. За цей час сотні людей дізнаються про кривавість хутра. Нехай голос гуманності звучить по всій Україні! – йдеться у повідомленні.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>