1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (ще ніхто не проголосував, станьте першим!!!)
Loading ... Loading ...

У ПОЛТАВІ НА ВУЛИЦІ ЄВРОПЕЙСЬКІЙ ДЕМОНТУЮТЬ НЕЛЕГАЛЬНІ ВИВІСКИ «АПТЕКИ ОПТОВИХ ЦІН» ТА «КИЇВСТАРУ»

1Це вже друга хвиля очищення центру міста від самовільних рекламних конструкцій

Сьогодні у Полтаві представники КП «Полтава-Сервіс» та Інспекції з благоустрою розпочали демонтаж самовільно встановлених вивісок на вулиці Європейській, 19. Це вивіски «Аптеки оптових цін», яка наразі має назву «Аптека оптових ц…», та магазину «Київстар».

Керівник КП «Полтава-Сервіс» Олександр Нос повідомив, що власники цих закладів не реагували на неоднаразові усні попередження комунальних служб, а також на приписи. Тому комунальні служби вдалися до радикальних дій:

— На жаль, в центрі міста приблизно 80 таких вивісок і підприємці не поспішають реагувати на наші зауваження. Хоча є й позитивні приклади для наслідування. На цій же ділянці вулиці — є вивіски «Vodafone» та «KredoBank». Вони виконані в межах норм — розміщені тільки літери. Взагалі, потрібно сказати, що такі конструкції не повинні займати площу понад 3,5 кв.м.

— Протягом року ми запрошували підприємців на круглі столи, щоб разом із ними удосконалити нинішні єдині правила розміщення вивісок, — повідомив депутат міськради Олександр Глазов. — Якщо не помиляюся, то відгукнулися тільки «Львівська кав’ярня», «Dream Hostel Poltava» та магазин білизни, назву не пам’ятаю. З нового року плануємо й далі продовжувати процес обговорення, щоб вийти з підприємцями до єдиних підходів.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>