1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (ще ніхто не проголосував, станьте першим!!!)
Loading ... Loading ...

У ПОЛТАВІ ПРИБРАЛИ ГЕРБ УРСР З БУДІВЛІ МАЛОЇ АКАДЕМІЇ МИСТЕЦТВ

academy-2У центрі Полтави демонтували комуністичну символіку з будівлі школи мистецтв

У Полтаві прибрали чи не останній комуністичний символ — герб УРСР на будівлі Полтавської міської школи мистецтв «Мала академія мистецтв» ім. Раїси Кириченко. Про це «Полтавщині» стало відомо сьогодні.

Вимогу про демонтаж герба з фасаду академії громадські активісти висунули ще у травні 2016 року. Таким чином вони наполягали на дотриманні закону про декомунізацію. Їх підтримав і голова Полтавської ОДА Валерій Головко. Він порекомендував Полтавській міськраді прибрати комуністичну символіку до 21 червня 2016 року

Виконати ці вимоги у Полтаві не змогли. Підрядник, який проводить реконструкцію будівлі, заявив, що вирішити це питання непросто. Розглядалося декілька варіантів: переробити герб на ліру або залишити фронтоні порожнім. Водночас, він пообіцяв, що виконає закон під час проведення робіт.

За 1,5 роки після обіцянки, її врешті-решт виконали. Найімовірніше, демонтаж провели сьогодні — поряд з академією стоїть спецтехніка, а на риштуванні залишилися рештки ліпніни. Чи будуть заповнювати місце чимось новим, побачимо згодом.

Нагадаємо, у листопаді полтавські чиновники виділили на реставрацію Малої академії мистецтв ще 1,2 млн грн через «непердбачувані обставини». Таким чином, загальна вартість робіт за 2 роки їх проведення зросла у 1,5 рази і зараз складає 12,4 млн грн.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>