1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (ще ніхто не проголосував, станьте першим!!!)
Loading ... Loading ...

У Полтаві сьогодні одружуватимуться ”за добу”

887f46e4f6b27d5873b00ee853bd13-bigimg

Сьогодні у музеї-садибі І.П.Котляревського у Полтаві відбудеться урочиста презентація пілотного в Україні проекті Міністерства юстиції ”Шлюб за добу”. Одруження за принципом Лас-Вегасу до цього часу у місті ще не було.

Про це повідомили журналістам ”ВПолтаві.інфо” в ГУ юстиції у Полтавській області.

”Шлюб за добу”  - реєстрація шлюбу за згодою чоловіка та дружини протягом доби. Серед переваг проекту називають такі – реєстрація шлюбу у конкретному місці, обраному нареченими, відсутність необхідності звернення в ДРАЦС, а лише укладення цивільно-правового договору про надання послуги та відсутня необхідність чекати щонайменше 30 днів від подання заяви до весілля, як це було раніше.

Такий вид одруження по-іншому ще називають ”шлюб за принципом Лас-Вегас”, тому що в цьому американському місті всі відбувається швидко, навіть протягом години. Проект ”Шлюб за добу” запрацював в Україні влітку минулого року у прифронтових та туристичних містах - Одеса, Київ, Львів, Маріуполь, Северодонецьк. У Полтаві реєстрація пар на сьогодні запланована на 10-у годину.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>