1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (ще ніхто не проголосував, станьте першим!!!)
Loading ... Loading ...

У ПОЛТАВІ «ТИХЕНЬКО» ПІДВИЩИЛИ ВАРТІСТЬ ПРОЇЗДУ: В АВТОБУСІ — 5 ГРИВЕНЬ, В ТРОЛЕЙБУСІ — 3 ГРИВНІ ЗА КВИТОК

peat

4 січня набудуть чинності нові тарифи на пасажирські перевезення у Полтаві, проїзд подорожчає на гривню

На сьогоднішньому засіданні Полтавського виконкому розглянули проекти рішень «Про встановлення тарифів на перевезення пасажирів у пасажирському транспорті м.Полтава» та «Про встановлення тарифів на перевезення пасажирів міським електричним транспортом-тролейбусом». Цікаво, що перелік питань, які були винесені на розгляд виконкому Полтавської міськради, з’явилися на сайті міськради за 9 хвилин до початку засідання.

Проекти рішень передбачали підвищення тарифів на перевезення пасажирів: в приватних автобусах — до 5 грн, в автобусах КП «Полтаваелектроавтотранс» — (4,5 грн для школярів і студентів під час навчального року, 5 грн для інших пасажирів), в тролейбусах — 3 грн.

За це рішення проголосувала більшість членів виконкому. «Проти» — проголосували Владислав Шевченко та Анатолій Вертелецький. Утримався — Павло Рибка. Відсутні — Михайло Шевченко та Олександр Русін.

Рішення набуде чинності з дня опублікування у газеті «Полтавський вісник» 4 січня 2018 року.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>