1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (ще ніхто не проголосував, станьте першим!!!)
Loading ... Loading ...

У ПОЛТАВІ ВИДІЛИЛИ 3,5 МЛН ГРН НА 100 ТИСЯЧ ЛІТРІВ ЗАСОБУ ДЛЯ БОРОТЬБИ З АМБРОЗІЄЮ

ambroziya

У Полтаві оголосили тендер на закупівлю засобу для боротьби з амброзією: 3,5 млн грн — очікувана вартість 100 тисяч літрів

КП «Декоративні культури» оголосило тендер на поставку засобу для боротьби з амброзією. Очікувана вартість закупівлі складає 3,5 млн грн, а необхідна кількість речовини — 100 тисяч літрів. Про це «Полтавщині» стало відомо з порталу ProZorro.

У тендерній документації, вказано, що препарат має бути готовий до використання і не містити гербіциди. Пошук методів та речовин боротьби з амброзією здійснювався у співпраці із Полтавською державною аграрною академією.

За словами її першого проректора Павла Писаренка, замовник обере найоптимальніший запропонований варіант, але бажає, аби засіб був виготовлений на основі бішофіту. Цей мінерал (хлористий магній) безпечний для людей, а його хімічні властивості пригнічують алерген у амброзії і позбавляють здатності запилюватися.

Наразі невідомо, на якій саме площі буде використовуватися засіб («Декоративні культури» не складали мап з позначенням вогнищ амброзії), але лише у межах Полтави. Точну інформацію уточнюватимуть вже у момент використання. За умовами майбутнього договору, препарат застосовуватимуть упродовж липня та серпня цього року.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>