1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (ще ніхто не проголосував, станьте першим!!!)
Loading ... Loading ...

У ПОЛТАВІ ЗНЯЛИ ПРАПОРИ УКРАЇНИ ТА УПА З ПАМ’ЯТНИКА СЛАВИ

orel-1У центрі Полтави з пам‘ятника зняли прапори — синьо-жовтий та червоно-чорний, націоналісти про зняття нічого не знають

У Полтаві сьогодні вранці з Монумента Слави зникли прапор України та червоно-чорний прапор. Також знято й «банер» з написом «Слава Україні Героям Слава!». Хто зняв прапори і банер — невідомо. За словами депутата Полтавської міської ради від ВО «Свобода» Юліана Матвійчука, до сьогоднішнього зникнення прапорів він з побратимами не має відношення.

— Раніше планувалася заміна прапорів кожні два місяці, але цього разу їх навряд зняли, щоб замінити на нові, — повідомив Матвійчук.

Таким чином, можна припустити, що націоналісти не причетні до сьогоднішнього зняття прапорів. Хоча у Полтаві в соцмережах порушували цю тему, адже зовнішній вигляд прапорів був більше, ніж плачевний.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>