1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (ще ніхто не проголосував, станьте першим!!!)
Loading ... Loading ...

У продажу з’явились квитки на фінал Євробачення, де співатимуть полтавці

90c979800fbd7c688e8d2fbcbe4368-bigimg

Сьогодні, 3 травня, у продаж пішла чергова партія комплексних квитків – фан-пакетів – на фінал Євробачення 2017 у фан-зону та у Golden Circle – найближчі місця до сцени пісенного конкурсу. Саме у фіналі виступатимуть полтавські рокери – гурт O.Torvald з піснею Time як представники країни-господарки, обходчи два півфінали.

У фан-пакет буде включено квитки на всі три ефірні шоу: півфінали Євробачення-2017, які відбудуться 9 і 11 травня, та фінал – 13 травня. Також окремо в продажу з’являться квитки в сектори на фінал, повідомляє PR-служба телеканалу UA:Перший.

Квитки можна придбати на сайті офіційним квитковим оператором Євробачення-2017 Concert.ua. На перший півфінал один квиток коштує від 799 грн. Оскільки шоу розпочинатиметься о 22-й годині, організатори попереджають, що у залі вже потрібно бути о 21-й, щоб без зайвого поспіху знайти і зайняти своє місце. “Те, що ви будете бачити тут і зараз – мільйони глядачів по усьому світу дивитимуться по телебаченню!”, – запевняють організатори.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>