1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (ще ніхто не проголосував, станьте першим!!!)
Loading ... Loading ...

У селі газ не потрібен?

gaz21-900x450

В уряді заговорили про те, що селянам пора задуматися про відмову від газу. Однак, як вважають експерти, реальної альтернативи влада не пропонує, а система субсидій, навпаки, демотивує людей економити.

Віце-прем’єр-міністр Павло Розенко запропонував жителям сільської місцевості подумати над відмовою від газу. “Для жителів сільських територій перспективно в плані енергозбереження. Так, це радикальний крок…, але необхідно думати над відмовою від споживання газу”, – сказав віце-прем’єр.

Він зазначив, що ціна на газ в Україні не буде зменшуватися, а тому необхідно шукати більш дешеві альтернативи.

…Нагадаємо, уряд України з 1 травня встановив єдину ціну на газ для населення – 6,88 грн./куб. м (6879 грн.за 1 тис.куб. м), яка дорівнюватиме закупівельній вартості імпортованого в країну природного газу. На приведенні цін на газ для українських споживачів до ринкового рівня наполягав МВФ. Надалі, як зазначають експерти, ціна на газ для українців буде залежати від ринкових цін на “блакитне паливо” і курсу долара.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>