1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (ще ніхто не проголосував, станьте першим!!!)
Loading ... Loading ...

У «Ворскли» – новий президент

18100b

Роман Євгенович Черняк – новий президент ФК «Ворскла» Полтава.

Він офіційно був затверджений на цій посаді напередодні гри «Ворскла» – «Говерла», що завершилася перемогою «біло-зелених» – 2:1. Після гри президент полтавців дав інтерв’ю телеканалу «Футбол 2».

- Ви заходили в роздягальню команди. Що говорили футболістам?

- Я давно знайомий з хлопцями, знаю що сказати, як спілкуватися. Будь-який президент і тренер бажає тільки перемоги, удачі. Приблизно про це і говорив. Після гри ми обговорили ключові моменти матчу, які показували по ТБ.

1448127113- Розкажіть про свою філософію. Ви більше футбольний менеджер чи на вас лежать комерційні завдання?

- Називайте, як хочете, час покаже.

- Ви футбольна людина?

- Ми дуже давно були знайомі з Олегом Бабаєвим, часто зустрічалися й обмінювалися думками. Він як президент, як мер міста Кременчука, підняв планку на дуже високий рівень. Моє завдання постаратися втримати цю висоту.

- Переговори довго йшли?

- Це двостороннє рішення, ми багато спілкувалися з почесним президентом «Ворскли». Він чудово знає мене, я його. У нас збігаються цілі.

- До речі, про цілі. Які завдання стоять перед «Ворсклою»?

- Плани і завдання є – вони найвищі. Але давайте спочатку розберемося зі станом справ. Скоро в чемпіонаті настане пауза, буде можливість все проаналізувати і розібратися.

- Часто доводиться чути, що у «Ворскли» існують фінансові проблеми…

- Труднощі існують не у «Ворскли», а в економіці України. Дуже важко заробляти гроші. Переконаний, що наступне коло ми почнемо з упевненістю в майбутньому і фінансовою стабільністю.

За матеріалами http://kolo.poltava.ua

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>