1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (ще ніхто не проголосував, станьте першим!!!)
Loading ... Loading ...

У ЗІНЬКІВСЬКОМУ РАЙОНІ ОФІЦІЙНО ЗАРЕЄСТРОВАНА СМЕРТЬ ЧОЛОВІКА ВІД ВІРУСУ ГРИПУ H1N1

gryp-629x416

Медики підтвердили інформацію про смерть чоловіка від грипу A(H1N1) у Зіньківському районі

Як уже повідомлялося станом на 25 січня 2016 року в області від бактеріальної пневмонії, що виникла як ускладнення після грипу, померло 13 чоловік. За словами очільника Полтавської ОДА Валерія Головка, лише в одному випадку під час розтину хворого було виявлено висів штаму H1N1, але це мали ще перевірити в лабараторії.

8 лютого прес-служба Департаменту охорони здоров’я ОДА повідомила, що при вірусологічних дослідженнях у померлого з Зіньківського району отримано позитивний результат на вірус грипу A(H1N1) pdm09.

На Полтавщині з 1 по 7 лютого 2016 року на гострі респіраторні інфекції захворіло 12 тисяч 345 осіб. За даними ГУ Держсанепідслужби у Полтавській області, захворюваність знизилась на 17%. При цьому серед школярів зниження не спостерігається — захворюваність закріпилась на одному рівні.

Кількість госпіталізованих зростає. Так, госпіталізовано 1017 хворих, із яких 498 дітей. Кількість госпіталізованих складає 8% від кількості захворілих. На попередньому тижні цей показник складав 6%.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>