1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (ще ніхто не проголосував, станьте першим!!!)
Loading ... Loading ...

У ЗІНЬКОВІ СКОЇЛИ НАПАД НА ЖУРНАЛІСТА

74914a3c

У четвер, 25 травня, близько 20 — 00 головний редактор газети «Зіньківщіна «по — іншому» Олексій Леонтій повернувся з роботи додому. 
Як тільки він увійшов у двір свого будинку його покликав молодий чоловік і попросив вийти. 
— Коли я вийшов за ворота на мене несподівано посипалися удари. Бив шматком труби, з десяток разів, — сказав Олексій Леонтій. 
Як з’ясувалося, нападник — син однієї з членів Громадської ради при Зіньківської РДА Максим Батрак, колишній працівник міліції. 
Нещодавно, головний редактор газети «Зіньківщіна «по — іншому» опублікував статтю в газеті, в якому розкрив докази щодо незаконності прийняття у члени Громадської ради при Зіньківської РДА Тетяни Батрак, з тих пір були неодноразові погрози фізичної розправи, для залякування кілька разів розбивали вікна в приміщенні редакції.
Чи можна цей випадок вважати помстою Громадської ради покаже слідство.
На даний момент редактор газети «Зіньківщіна по — іншому» госпіталізований в Зіньківську ЦРЛ з діагнозом черепно — мозкова травма.

Коментар: У ЗІНЬКОВІ СКОЇЛИ НАПАД НА ЖУРНАЛІСТА

  1. Житель міста:

    Звичайно помста,в якій задіяні і голова ради Кулага, і його заступник Понежа. Мабуть ці товариші думають що їм усе дозволено.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>