Цьогоріч на міжнародному конкурсі краси “Місіс Всесвіт-2017″ будуть аж дві українки, щоправда, одна з них представлятиме Австрію. Про це повідомляє “TaблоID”.

Як зазначається, уродженка України Інга Малік (Токарчук) отримала титул “Місіс Австрія Всесвіт-2017″, і вже наприкінці серпня вона поїде до Південної Африки на міжнародний конкурс.

Українка останні роки після заміжжя мешкає в Австрії, але залюбки згадує дитинство і юність, які вона провела на батьківщині.

“Я народилася в Україні. Згадую своє дитинство як прекрасний час, який я прожила в оточенні люблячих батьків. Завжди ставилася до них з повагою і вчилася в школі на відмінно. Я була дуже активною дитиною, відвідуючи різноманітні гуртки та секції: гімнастика, театральний гурток і бальні танці. Спорт завжди відігравав велику роль в моєму житті”, – розповіла вона.

Після закінчення школи, зі слів красуні, вона вивчала юриспруденцію в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка. Згодом зустріла майбутнього чоловіка.

“Після заміжжя моє життя кардинально змінилося. Сімейні цінності стали головним сенсом мого життя. Сьогодні я – щаслива мати обожнюваних дітей. Єлизаветі 3 роки, а Софії вже 7″, – сказала Інга.

Нині українка продовжує розвиватися професійно і отримує другу освіту у Віденському університеті.

Як повідомляв 5.UA, переможницею 65-го конкурсу краси “Міс Всесвіт” стала 24-річна француженка Айріс Міттенар.