1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (ще ніхто не проголосував, станьте першим!!!)
Loading ... Loading ...

Урни – не для картоплиння

0d0225684e29681fcc75a9b561e41f14a7673cb0

Зіньківчани завжди були добрими господарями, але по відношенню тільки до себе «любимих».
Центральні вулиці міста оснащені урнами для сміття. Однак дехто часто користується ними, щоб позбутися від домашнього сміття. Не всі розуміють, що урни призначені тільки для випадкового вуличного сміття, і виносять туди побутові відходи, що накопичилися в їхніх домівках. Водночас, це сприяє перебуванню на центральних вулицях бродячих собак, які несуть небезпеку для оточуючих. У пошуках рештків їжі тварини розтягують сміття по вулицях і тротуарах.
А отже, такі громадяни зневажливо ставляться до роботи прибиральниць, які щодня, у будні та у вихідні дні, прибирають місто, виносячи важкі пакети до баків після ледарів, але, на жаль, на ранок все повторюється знову.
Чи можна за таких умов забезпечувати чистоту у місті?
Відтак, переконливо просимо мешканців не викидати в урни і не складувати біля них відходи, винесені з квартир, та нагадуємо про доцільність викидання сміття у сміттєві контейнери, з яких систематично проводиться вивезення відходів. Зробимо наше місто чистішим разом!

Міськвиконком.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>