1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (ще ніхто не проголосував, станьте першим!!!)
Loading ... Loading ...

Успішні завдяки партнерству

Фото1

Партнерство – реалізація стратегії ефективної школи

у світлі концепції Нової української школи

Основна ідея Нової школи полягає в тому, щоб перейти від школи знань до школи компетентностей, які включають знання, уміння та ставлення, засновані на ціннісній платформі. Відповідно до цього, мають бути оновлені державні стандарти, сформовано новий зміст освіти, запроваджені нові методики викладання, а також змінена структура школи.

         Місія Нової школи – допомогти розкрити та розвинути здібності, таланти й можливості кожної дитини на основі партнерства між учителем, учнем і батьками. Педагогіка партнерства та компетентнісний підхід потребують нового освітнього середовища.

         Опорний заклад «Зіньківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1 Зіньківської районної ради Полтавської області» є найбільшим та найпотужнішим на Зіньківщині. Заклад уже має ствердний образ та витримує конкуренцію серед освітніх закладів Зіньківського району у збереженні учнівського контингенту. Він є привабливим для педагогів, адже забезпечує соціальний захист, задоволення роботою та професійний розвиток. Стійка активна громадянська позиція закладу, добре оснащення та висока компетентність педагогів створюють довіру до всього, що відбувається в стінах Зіньківського опорного закладу.

         17 травня 2018 року на його базі вже в котре відбувся обласний наукова-практичний семінар для директорів Полтавської області «Ефективна школа: педагогіка партнерства в дії». З вітальним словом до усіх присутніх звернувся начальник відділу освіти Зіньківської районної державної адміністрації Дахно Юрій Петрович, який зупинився на стратегії розвитку освіти Зіньківщини. Про реалізацію стратегії ефективної школи у світлі концепції Нової Української школи та усі напрямки партнерських зв’язків опорного закладу висвітлила директор опорного закладу Сідак Людмила Сергіївна.

         На педагогіці партнерства і педагогіці учителя як запоруці ефективності роботи школи наголосив кандидат педагогічних наук, доцент кафедри філософії і економіки освіти Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Щербань Микола Петрович. Про партнерство і автономію Полтавської обласної мережі шкіл лідерської освіти розповіла кандидат педагогічних наук, доцент кафедри філософії і економіки освіти Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Литвинюк Людмила Вікторівна.

         В ході семінару була висвітлена робота шкільного лісництва, учнівського самоврядування, творчої лабораторії «Інноваційна діяльність учителя під час вивчення творчості Григора Тютюнника в школі», співпраця з районним Будинком культури, волонтерська діяльність опорного закладу. Формування життєвих компетенцій учнів засобами STEAM/STREAM-освіти були показані на прикладі використання цифрових лабораторій фізики та біології Енштейн. Впровадження концепції Нової Української школи учасники семінару побачили, відчувши себе першокласниками та взявши участь у ранкових зустрічах, проведених учителями закладу.

         Практичні вміння продемонстрував цьогорічний переможець обласної військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») рій «Характерники». Своїми талантами порадував присутніх переможець обласного конкурсу-огляду художньої самодіяльності «Веселка 2018» вокальний ансамбль «Калинка». Своїм співом зачаровували Іван та Анастасія Яроші. Величезну насолоду гості отримали від зразкового хореографічного колективу «Спалах».

         Червоною лінією на даному заході були окреслені партнерські зв’язки з народним депутатом Олегом Івановичем Кулінічем, обласним депутатом Олександром Олексійовичем Путрею, департаментом освіти і науки Полтавської ОДА, районною радою в особі Сергія Васильовича Нерозі та депутатським корпусом, Полтавським обласним управлінням лісового та мисливського господарства, ДП «Гадяцький лісгосп» в особі Івана Івановича Гришка, міською радою, сільськими радами, на території яких розміщені філії, відділом освіти, методичним центром, Полтавським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти, вищими навчальними закладами освіти м.Полтави. Їх підтримка та заохочення усіх починань опорного закладу дає свої позитивні і досить високі результати.

         Можна з впевненістю стверджувати, що лише за злагодженої дії усіх партнерів опорного закладу ця освітня структура вже доводить свою значимість для округу та надає дійсно рівний доступ до якісної освіти всім школярам Зіньківщини.

Директор опорного закладу

«Зіньківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1

Зіньківської районної ради Полтавської області»

Л.С.Сідак

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>