1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (ще ніхто не проголосував, станьте першим!!!)
Loading ... Loading ...

В день Успіння Пресвятої Богородиці

DSC07304

У день великого православного свята Успіння Пресвятої Богородиці у Човно-Федорівці проведено День села. Зранку гостей свята та жителів села гостинно зустрічав стадіон, де проходив футбольний поєдинок між місцевою командою та командою села Шилівка. Для найменших жителів народним депутатом України Олегом Кулінічем було профінансовано батут і надувну гірку, апарат по виробленню солодкої вати. У фойє будинку культури гостей чекала виставка творчих робіт умільців села, де були представлені і картини Любові Мулюн, і плетені вироби з лози Івана та Мар’яни Олаг, композиції з бісеру Людмили Лещенко та обереги Аліни Блажко, вишивка Валентини Мандрики та роботи з декупажу Ірини Салівон.

Розпочали свято в Будинку культури з короткої історії села Човно-Федорівка. На святі були присутні радник генерального директора ТОВ «АФ «ім. Довженка» В’ячеслав Білаш, сільський голова Олексій Чуть та директор ВП «Агро-Маяк» Олексій Коростиленко. Вони своїми привітаннями та побажаннями продовжили урочисту частину свята.

Передовикам виробництва надали право розділити святковий коровай та пригостити ним усіх присутніх у залі. А вже після цього розпочався урочистий концерт – тріо «Дівочі мрії», ансамблі «Веселі ложкарі», «Горицвіт», «Веселка», «Дивоцвіт».Земляків привітав Олександр Іващенко, наш земляк. Кожен номер програми супроводжували фотознімки із сучасного життя села (презентацію готувала Олена Яцко). Згадали і заслужених працівників сільського господарства та Героїв праці, що є уродженцями села. А це – Мотрона Федорівна Пінчук та Іван Маркович Федюн. Привітали словами і дарунками найстаршого (Яків Федорович Рева) та наймолодшого (Крупченко Артем) жителів; родини, що святкують ювілейні дати подружнього життя (сім’ї Артеменко Миколи та Ольги, Заїки Олександра та Неоніли, Роман Олександра та Валентини, Троцького Олександра та Тамари, Кремпохи Віктора та Любові), найстарші пари (Коваль Лідія Петрівна та Євгеній Дмитрович, Корнієнко Тетяна Василівна та Володимир Петрович), наймолодшу сім’ю Костенко Максима та Інни. Не оминули увагою й іменинників цього дня – Роман Тетяну та Юмашеву Аліну, ювілярів року, а також привітали найчисленнішу родину, сім’ю Гетало, за що її члени віддячили громаді дзвінкою піснею. Згадали земляків, які стали учасниками АТО, війни в Афганістані, всіх, хто перебуває на службі у Збройних Силах України, переселенців з окупованих територій. Крім того, всі присутні вшанували пам’ять загиблих земляків хвилиною мовчання.

А пізніше всіх запросили спробувати кулішу та рибної юшки, які приготували працівники їдальні «Агро-Маяка» – Муравйова Наталія та Почтар Катерина і завідуюча Лега Лариса.

Після невеликої перерви відбувся розіграш призів безпрограшної лотереї. А далі на всіх охочих чекала дискотека на відкритому повітрі під музичний супровід гурту «Еталон».

Тож, від імені громади, щиро дякуємо колективу місцевого будинку культури (Блажко Аліна, Рева Олександр, Мажара Надія) та творчому активу села,спонсорам за неповторні враження та гарний настрій, за докладені зусилля у створенні свята.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>