1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (ще ніхто не проголосував, станьте першим!!!)
Loading ... Loading ...

В усіх трьох селах

Без названия (1)

18 серпня – у Пірках, 23 – у Бобрівнику, а ще через два дні – День села святкували в Тарасівці.

У головному селі заходи розпочалися з велопробігу, до якого долучилися як діти, так і дорослі. Одночасно з іншими моментами святку­вання, проходили виставки робіт декоративно-ужитково­го мистецтва місцевих руко­дільників.

Урочистостям на сцені передувала ще одна цікавинка, біля якої всім хотілося сфотографуватись: незви­чайні курені з очерету, соло­м’яні вулики та бочка меду, оригінальне представлення цьогорічних врожаїв, до виго­товлення яких доклали рук місцеві умільці.

Ведучі свят – Удовиченко Я., Олексенко Я., Москален­ко С.,Гавриш Ю., Балацька Ю. та Торопенко К. першими привітали односельців та го­стей. Вручили подарункитим, хто народився цьогоріч, став на весільний рушник, а чи відсвяткував срібне, золо­те весілля та найдовше про­жив у подружній парі. Не оми­нули увагою і найповажніших своїх земляків.

Тарасівський сільський голова Олександр Верес вручив подяки ансамблям «Калина» Тарасівського сільського клубу та «Береги­ня» (Бобрівницького) і Пірківського будинків культу­ри, відзначив спортсменів, жителів за активну гро­мадську позицію та за їхній особистий вагомий внесок у розвиток рідного краю.

У кожне із трьох сіл Тарасівської сільської ради знай­шов час завітати бажаний гість, якого зустріли святко­вим короваєм – народний де­путат України Олег Кулініч. Він подарував присутнім не­забутній виступ Наталії Май та її доньок Олесі і Станісла­ви, чоловічого вокальногоквартету «Гетьман».

Для дітлахів передбачили надувні гірки, батути. Для мо­лоді організували дискотеку.

Смачні вареники, каша, пироги та рибна юшка для всіх бажаючих.

Всі жителі ради взяли ак­тивну участь у підготовці, організації та проведенні Днів села, спасибі завідую­чим сільськими будинками культури – В.Богомол, Л.Ша­повал, О.Ващук, а за дорогі музичні подарунки – народно­му депутату України О. Кулінічу.

Мешканці трьох сіл та гості за матеріальну підтрим­ку дякують Тарасівській сільській раді (голова – О.Ве­рес), виробничому підрозділу ТОВ Агрофірма «ім. Довжен­ка» (А.Бойко), ТОВ «Агро- Край» (О.Колодяжний), ФГ «Оболонь-Агро» (В.Михай­ленко), ПСП «Комишанське» (В.Зубко) та всім приватним підприємцям.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>