1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (ще ніхто не проголосував, станьте першим!!!)
Loading ... Loading ...

Важливо знати для одержувачів субсидій

zhitlo-620x330

Субсидія для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг призначається на 12 місяців з місяця звернення за її призначенням. При цьому, оскільки плата за опалення проводиться лише в опалювальний період, розмір субсидії розраховується окремо на опалювальний сезон (з 1 жовтня по ЗО квітня) та на неопалювальний сезон (з 1 травня по 30 вересня).

Управліннями праці та соціального захисту населення проведено автоматичний перерахунок розміру субсидії на опалювальний сезон.

Всі сім’ї, яким призначено субсидію, отримають повідомлення про розміри нарахованої субсидії на опалювальний сезон.

У повідомленні про надання субсидії, крім персональних даних, зазначається розрахунок розміру субсидії та обов’язкової плати, в межах соціальних норм, по всіх видах житлово-комунальних послуг, які отримує сім’я.

Так, наприклад, вказані у повідомленні дані несуть слідуючу інформацію:

1 – “Соціальна норма” – тобто, в даній графі зазначається інформація про соціальні нормативи, визначені законодавством, в межах яких надається субсидія.

2 – “Обов’язкова плата” – сума коштів, яку повинна сплачувати сім я за житлово-комунальні послуги в межах соціальних норм.

Тобто, за житлово-комунальні послуги необхідно сплачувати обов’язкову плату, зазначену в останній графі.

Якщо сім’я використала (спожила) за оплачуваний період житлово-комунальні послуги понад встановлені норми, до обов’язкової плати, зазначеної в останній графі, необхідно додатково сплатити вартість послуг, спожитих понад соціальну норму.

Зверніть увагу, якщо у вас послуги обраховуються лічильником, і загальна сума спожитих послуг менша, ніж обов’язкова частка, оплату необхідно проводити по фактичному обсягу спожитої послуги за відповідний період.

Крім того, зазначаємо, що сума субсидії, яку було переказано управлінням праці та соціального захисту населення на рахунки організацій – надавачів житлово-комунальних послуг для оплати наданих послуг, в розмірі соціальних нормативів, і яка не використана сім’єю внаслідок економії споживання послуг, зараховується організаціями – надавачами житлово-комунальних послуг як оплата послуг, у тому числі обов’язкова частка платежу сім’ї, на наступні розрахункові періоди.

2

 

Телефон для довідок 3-31-09.

Віктор ПІВЕНЬ, начальник управління праці та соціального захисту населення.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>