1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (ще ніхто не проголосував, станьте першим!!!)
Loading ... Loading ...

Верховна Рада ухвалила перший законопроект, автором якого є Надія Савченко

Сьогодні, 29 листопада парламент голосами 255-ти депутатів підтримав проект Закону «Про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо удосконалення порядку зарахування судом строку попереднього ув’язнення у строк покарання)» №3413. Автором цього документу є народний депутат від «Батьківщини» Надія Савченко. Це перший законопроект авторства Надії, проголосований у ВР.
Цей закон запроваджує низку гуманних європейських норм щодо громадян, які утримуються у слідчих ізоляторах. Зокрема, він передбачає припинення негативної практики тривалого утримання в СІЗО осіб на стадії досудового розслідування.

Відповідно до законопроекту, термін перебування у попередньому ув’язненні для громадян, за умови набуття чинності щодо них обвинувального вироку щодо них, пов’язаного із позбавленням волі, зараховуватиметеся як один день до двох. Таким чином один день у СІЗО дорівнюватиме двом дням у місцях відбування покарань.
«Є чимало випадків, коли люди роками знаходяться в СІЗО та чекають рішення суду. Однак умови перебування затриманих осіб в слідчих ізоляторах є неналежними. Зокрема, камери, в яких утримують людей, часто переповнені та не відповідають мінімальним санітарним вимогам. Такі умови утримання принижують гідність осіб, які ще не визнані судом винними у вчиненні злочину», – заявив співавтор законопроекту Іван Крулько, представляючи документ з парламентської трибуни.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>