1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (ще ніхто не проголосував, станьте першим!!!)
Loading ... Loading ...

Веселі діти – щасливі батьки

14263967_573835556151437_4343747758604174593_n

- Я вражений, – перше, що сказав після відкриття дитячого ігрового майданчика у Ставковому Олег Кулініч.
І справді, ніхто із присутніх не залишився байдужим до виступу маленьких артистів з нагоди чергового подарунка для них від народного депутата України О.І.Кулініча.
Як мало сьогодні наша держава приділяє уваги своїм наймолодшим громадянам, тож заповнюють цю прогалину, по мірі можливості, саме такі небайдужі до майбутнього України успішні люди, як Олег Кулініч. Вже понад 60 ігрових майданчиків встановлено ним за власні кошти на території 147-го Миргородського виборчого округу.
Минулої суботи порадіти подарункам від народного депутата мали змогу дітлахи Ставкі-вської сільської ради та села Сиверинівка міської ради. Зранку минулого вихідного Олег Кулініч поспішив до Ставківсь-кої школи, яка з цього року отримала статус школи-дитсадка, на її території і було встановлено ігровий майданчик. На свято зібралося майже все село – від малого – до старого. Перед урочистим відкриттям майданчика директор школи-дитсадка Ніна Перепелиця разом із Ставківським сільським головою Володимиром Бараном для народного депутата Олега Кулініча та голови районної ради Сергія Нерозі провели невеличку оглядову екскурсію по території та приміщенню комплексу школа-сад.

Молодці, похвалитися було чим! Неабияка заслуга в проведенні ремонтних робіт, говорить Ніна Перепелиця, педагогічного колективу школи, Олени Хижної, Наталії Гордієнко, Ірини Шевченко, Людмили Салатної та багатьох інших людей.

А ось і нововстановлений майданчик. До облаштування кожної ігрової зони тут підійшли продумано: гойдалки та каруселі підсипані піском, зручно встановлені. Перед урочистим перерізанням червоної стрічки – великий святковий концерт. Відчувши батьківську турботу з боку народного депутата, діти теж вирішили не залишатися в боргу. Концертну програму та віршовані рядки сценарію при допомозі педагога-організатора Олени Хижної склали так, що народний депутат, звиклий, здається, до всього, розчулено витер щиру сльозу. Та й всі присутні – теж! Таким же, теплим і зворушливим, був і його виступ та виступ голови районної ради Сергія Нерозі.
Директор школи Ніна Перепелиця подякувала Олегу Кулінічу за постійну увагу та допомогу їхньому навчальному закладу, а це і виділення коштів: на дизпаливо для шкільного автобуса, на металопластикові вікна для школи, екскурсійні поїздки по визначних місцях України. А цими днями тут було встановлено ще й дитячий ігровий майданчик. До слів подяки приєднався Ставківський сільський голова Володимир Баран.
Олег Іванович пообіцяв дітям, що це не останній його гостинець Ставковому, як і іншим дітям Зіньківщини та всього Миргородського виборчого округу. В знак подяки народному депутату України від ставківської громади було вручено красивий та духмяний коровай, випечений майстринями-корованицями з Михайликів, а всім малюкам, присутнім на святі, від Олега Івановича було роздано м’які іграшки та повітряні кульки.
Свято з нагоди встановлення ігрового майданчика вели Тая Олефірта Мирослав Мандрика, співала Аня Храпач, флешмоб відбувся за участю учнів 1 та 11 класів, батьків випускників та першокласників.
Опівдні минулої суботи також було урочисто відкрито ігровий майданчик у Сиверинівці.
Олег Кулініч:
- Сиверинівка – зовсім невеличке село, яке входить в територію Зіньківської міськради. Там проживають загалом лише близько 30 діток, яким, на жаль, не було де гратися. Всі місцеві школярі ходять у зіньківські школи, а от дошкільнятам і маленьким школярам ніде було проводити час біля дому. Тепер у них таке місце є, і це є великим позитивом.
Зіньківський міський голова Сергій Максименко, батьки дітлахів та самі діти подякували Олегу Кулінічу за чудовий подарунок, а по закінченню свята швиденько побігли гратися на новеньких гойдалках та крутилках.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>