1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (ще ніхто не проголосував, станьте першим!!!)
Loading ... Loading ...

Відбулася третя (позачергова) сесія Зіньківської районної ради

IMG 1-2

Хвилюючим моментом розпочалася 15 грудня третя (позачергова) сесія сьомого скликання районної ради: наш земляк Микола Рясков, який загинув у зоні проведення антитерористичної операції під Дебальцево, за мужність, самовідданість і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі, Указом Президента України № 553/2015 від 22 вересня 2015 року, нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно). З рук голови райдержадміністрації Віталія Панченка нагороду отримав батько загиблого воїна.
Голова районної ради Сергій Нерозя, який відкрив та вів сесію, поінформував про депутатський запит, що надійшов до сесії.

Затвердивши порядок денний, депутати перейшли до розгляду сесійних питань.
Районна рада затвердила в новій редакції районну програму підтримки та розвитку культури на 2015 рік.
Заслухавши інформацію начальника фінансового управління РДА Світлани Слинько, внесено зміни до рішення 32-ої сесії шостого скликання від 23.01.2015 «Про районний бюджет на 2015 рік» та затверджено розпорядження голови райдержадміністрації «Про збільшення обсягу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату пільг та житлових субсидій на 2015 рік» від 2.12.2015 №379.
Депутати проголосували за: прийняття у спільну власність територіальних громад району нежитлової будівлі за адресою: м. Зіньків, вул. Леніна, 72; передачу в оперативне управління Зіньківській районній організації ВФСТ «Колос» з правом балансоутримувача приміщення спортивного корпусу зі спортивним залом за адресою: м. Зіньків, вул. Першотравнева, 4 та передачу в оперативне управління територіальному центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Зіньківського району з правом балансоутримувача приміщення колишньої будівлі аптеки №80 центральної районної аптеки №24 філії ПОКП «Полтавафарм» з господарськими спорудами та обладнанням за адресою: смт Опішня, вул. Перемоги, 12.
На сесії районної ради затверджено у новому складі комісію районної ради з питань поновлення прав реабілітованих.
Керуючись ст. 43 Закону України про «Місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про друковані засоби інформації (пресу України), призначено від Зіньківської районної ради до складу ради співзасновників газети «Голос Зіньківщини» таких представників: Загорулька С.В., заступника голови районної ради; Гришка І.І., депутата районної ради, Коростиленка О.Я, депутата районної ради.
До складу редакційної ради редакції районного радіомовлення «Голос Зіньківщини» призначено представників районної ради: Загорулька С.В., заступника голови районної ради; Гришка І.І., депутата районної ради.
На сесії районної ради затверджено технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельних ділянок.
Депутатський запит депутата районної ради Олександра Бондаренка про очищення узбіч доріг району від чагарникової рослинності направлено для розгляду та відповідного реагування філії «Гадяцький райавтодор» та Зіньківському ДРП філії «Гадяцький райавтодор».
Чимало питань у представницького органу назбиралося до виконавчої гілки влади району. Тож у питанні «Різне» голова районної ради Сергій Нерозя висловив голові райдержадміністрації Віталію Панченку незадоволення депутатів районної ради з приводу ігнорування керівництвом райдержадміністрації засідання бюджетної комісії районної ради, на якому розглядалися життєво важливі для району питання, зокрема – про внесення змін до показників районного бюджету на поточний рік, виплату індексації працівникам освіти, охорони здоров’я, культури, затвердження розпорядження голови райдержадміністрації. Неявку на засідання постійної комісії районної ради депутати розцінили, як прояв неповаги керівництвом райдержадміністрації не лише до них, а й до всіх виборців району, інтереси яких вони представляють.
Районна рада, як відомо, згідно чинного законодавства, делегує виконавчій владі частину своїх повноважень, тож районна державна адміністрація є підзвітною та підконтрольною районній раді у частині їх виконання, і кожен із депутатів має право запитати у керівництва райдержадміністрації за зроблену роботу. А запитати є про що. Так, від жителів району надходить чимало скарг щодо роботи Центру надання адміністративних послуг. І хоч керівництво райдержадміністрації давно про це знає, до цього часу не проводиться робота по наданню Центру статусу окремого структурного підрозділу, збільшення його штату та переведення для зручності клієнтів в окреме приміщення. Тож керівництво районної ради, враховуючи думку зіньківчан, змушене було на позачерговій сесії ставити питання ребром: які конкретні дії вживаються райдержадміністрацією щодо якнайскорішого вирішення цього питання? Чіткої відповіді по розв’язанню проблеми не прозвучало.
Голова районної ради Сергій Нерозя звернувся до начальника управління праці та соціального захисту населення Віктора Півня щодо надання ним у засобах масової інформації району доступного для громадян роз’яснення по оплаті житлово-комунальних послуг з урахуванням призначених субсидій.
Болючим для жителів сіл продовжує залишатися і питання автобусного сполучення з райцентром. Доки виконавча влада «шукає» шляхи виходу із непростої ситуації, чимало жителів району тижнями не мають змоги дістатися у Зіньків.
Переходити нарешті від слів до діла закликав керівництво райдержадміністрації і депутат районної ради Олексій Карпенко, який озвучив на сесії прохання незадоволених зіньківчан якомога скоріше вирішити питання автобусного сполучення. Олексій Карпенко інформував також про перехід трьох депутатів районної ради, обраних від політичної партії «Громадянська позиція», у опозицію.
Проведення наступної, чергової, сесії районної ради відбудеться 24 грудня.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>