1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (ще ніхто не проголосував, станьте першим!!!)
Loading ... Loading ...

Відсьогодні полтавські абітурієнти вже можуть реєструватись на ЗНО-2017

401d4787c81cdcc6a6720ee5136307-bigimg

6 лютого, розпочалася реєстрація на основну сесію ЗНО-2017. Майбутні абітурієнти встигнуть зареєструватись до 17 березня. Основна сесія ЗНО у 2017 році триватиме з 23 травня до 16 червня.

Цьогоріч на вибір майбутнім студентам представлені тестові і письмові завдання з 12-ти предметів. Кожен зареєстрований учасник ЗНО має право скласти тести не більше як із 4-х навчальних предметів. В Полтавській області в 2017 році буде організовано 6 округів: м.Полтава, м.Кременчук,м.Лубни, м.Миргород, м.Гадяч, м.Карлівка.

Запрошення-перепустки (електронні) учасників ЗНО будуть розміщені на інформаційних сторінках учасників на сайті Українського центру оцінювання якості освіти до 28 квітня 2017 року.

Тестові завдання для проведення ЗНО будуть укладатися на підставі затверджених програм Міністерства освіти і науки.

Результати ЗНО в електронному вигляді будуть розміщені на інформаційних сторінках учасників у три етапи:

- українська мова і література, іноземні мови, математика до 15 червня 2017 року;

-історія України, біологія,російська мова до 19 червня 2017 року;

-географія, фізика, хімія до 23 червня 2017 року.

Як і два попередні роки, для визначення результатів ЗНО-2017 експертними групами буде встановлено показник порога “склав/не склав” з кожного предмета. Учасники ЗНО, які не подолають “поріг”, результату ЗНО з цього предмета не отримають, відповідно подати результат з даного предмету для участі у конкурсному відборі до вищого навчального закладу не зможуть.

Детальніше про календарний план цьогорічного ЗНО можна дізнатися за посиланням. У Полтавські області відсьогодні починають працювати 5 пунктів, де кожен абітурієнт за допомогою фахівців зможе отримати компетентну консультацію з реєстрації ЗНО.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>