1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (ще ніхто не проголосував, станьте першим!!!)
Loading ... Loading ...

Виселіть «квартиранта»

34302_html_acb7e36

Соромно навіть говорити, не те, що писати, але доводиться. З 2014 року у кімнаті тренерів, що при Зіньківській спортивній дитячо-юнацькій школі олімпійського резерву з гандболу, проживає нинішній голова райдержадміністрації Віталій Панченко. Директор Зіньківської СДЮСШОР Тетяна Трикоз розповідає, що коли Віталій Григорович заселявся в кімнату, думалося ненадовго, доки не знайде собі більш постійного житла. Спершу він підписав договір оренди з відділом освіти РДА, своєчасно сплачував обумовлену суму – 55 гривень за добу.

Аж ось минув рік, приміщення спортивної школи переходить у власність відділу майна районної ради. Договір на оренду кімнати Віталій Панченко не підписав, але з кімнати не виселився і за проживання в ній не сплачує жодної копійки.

Справа в тому, що такий «квартирант» вкрай небажаний для спортивної школи, адже дуже часто у Зіньківській СДЮСШОР проходять змагання з гандболу різних рівнів, і тренерам, які супроводжують дітей, поселитися ніде, адже їхня кімната вже зайнята Віталієм Панченком. Вкрай незручно дирекції школи олімпійського резерву кожного разу пояснювати колегам чому їм не надають можливості проживати у комфортних умовах.

Оскільки голова РДА не вибирається і не сплачує коштів за проживання, на нього довелося писати заяву до поліції. Правоохоронці опломбували кімнату, але пломба наступного дня була зірвана.

От працівникам редакції і цікаво: маючи щомісячні доходи майже у два десятки тисяч гривень невже так і складно  голові знайти у Зінькові квартиру і не створювати незручностей для спортсменів, а якщо їх і створювати, то принаймні хоч відшкодовувати за проживання? Чому батьки студентів, у більшості з яких нинішня держава відібрала стипендії, повинні платити щомісячно понад тисячу гривень за квартиру у місті, а керівник району, який на відміну від студентів заробляє чималі кошти, живе на халяву – ні за світло, ні за воду, ні за опалення – жодної копійки. Або пенсіонери з 1200 чи 1500 знаходять же чим платити за компослуги? Та й чи гарний приклад представник нинішньої влади подає простим громадянам?

- Коли заселявся – говорить Тетяна Трикоз, – думалося, керівник району, серйозна людина, а вийшло ось що. Ні ключів не віддає, ні за кімнату не платить.

Матеріал використано із районної газети

“Голос Зіньківщини”

2 Коментарі Виселіть «квартиранта»

  1. Житель міста:

    Та він такий, добре що хоть не зробив таке як, в туалеті рда. Його помічник тут недавно розказував , як техпрацівниця потім відмивала навіть стіни. Соромно за такого голову рда.

    • Громадянин:

      Так він звик за чужий рахунок все робити, тут пожив не заплатив, на роботі машину службову використовував у власних цілях разом з працівником воєнкомату, та ще й в нетверезому стані вишивали на ній по Полтаві.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>