1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (ще ніхто не проголосував, станьте першим!!!)
Loading ... Loading ...

Висловили недовіру сільському голові

20160923_102408

23 вересня, у Загрунівській сільській раді відбулась  дев’ята (позачергова)  сесія, яка була скликана на вимогу депутатського корпусу  сільської ради. Відповідно до порядку денного депутати розглянули питання стосовно соціально-економічного розвитку сіл Загрунівської сільської ради та  висловили недовіру сільському голові Загрунівської сільської ради Віктору Цюпі.

Розгляд питань порядку денного був широко обговорений депутатським корпусом.  Сам голова сільської ради на засідання не з’явився.

Місцеві депутати висловили власне обурення щодо неналежного виконання службових обов’язків голови ради  та його бездіяльності стосовно соціально-економічного розвитку Загрунівської сільської ради.

 Після детального обговорення, 10 із 11 присутніх депутатів, шляхом таємного голосування, висловили недовіру голові сільської ради Віктору Цюпі.

Напередодні сесії відбулися засідання профільних  постійних комісій сільської ради, на яких питання порядку денного сесії були погоджені присутніми депутатами.

Засідання відвідав депутат Полтавської обласної ради Валерій Капленко, голова Зіньківської  районної ради Сергій Нерозя, його  заступник Сергій Загорулько та начальник відділу по організаційному забезпеченню діяльності районної ради Олександр Кеда.

29 Коментарі Висловили недовіру сільському голові

 1. Віталій Григорович:

  А я активно підтримую голову сільської ради. Ми будемо боротися за справедливість.

  • Помічник:

   Вам Віталій Григорович теж недовго байдикувати за державний кошт залишилось. Скоро і Вам недовіру зроблять і поїдете Ви на Полтаву разом зі своїм товаришем. Бо шо йому без Вас тут робить ? Де ще знайдеш такого керівника собутильника ?

   • Гостя:

    Я одного не розумію. Попрікаєте голову та його товариша натяками щодо схильності до пияцтва. А докази? Ви їм наливали ?

    • Громадянин:

     Ларисо Миколаївно, ми всі чудово розуміємо, чому Ви так тримаєтеся в Віталія Григоровича. Ви хоть тут не “піарьте” його. Ви прекрасно знаєте схильність до спиртних напоїв Віталія Григоровича.

     • Лариса Миколаївна:

      Не зрозуміла натяків!? Чому я так тримаюсь за Віталія Григоровича? Роз’яснить будь ласка.

 2. Мешканець:

  Жаль. Таку людину паплюжать ні за що. Люди, та майте ж сором. Цюпа хороший керівник. Він конкретний. Нада щось зробити для села, то заїзжає до нас на пилораму і заказує. Гроші справно платить. Не те що цей скряга Капленко. И я підтримую Віталія Григоровича. За справедливість і до кінця!

  • Мешканка:

   Цікаво,що він конкретно зробив для села? Провів світло на вулицях села? Так мешканці за свої кошти це зробили. На День незалежності не було жодного дійства проведено. Та що там говорити, навіть на День прапора на адмінбудівлях не було жодного прапора.

   • село:

    а що зробили ви для села ? школу допомогли може закрити ? чи ФАБ хотіли для людей відновити , чі клуб відновили з якого доречі і батареї украли …

    • загрунівець:

     та скажіте позитивні стороне бувшого голови ? Чим він заслужив увагу ?

     • село:

      його вибрала громада на чесних виборах , цю людину всі і так знають . людина слова , завжди відгукнеться на прохання і допоможе .

 3. Спостерігач:

  Даааааа…. читаю і дивуюся людській дурості. Підтримую справедливість.
  І до кінця…це точно :)))))))))) у кожного він власний……. Да, Віталіє Григоровичу?)

  • Громадянин:

   Не займайте Віталія Григоровича, йому сьогодні так зле. До обіду дрімав за столом – заморився вщент, а після обіду й зовсім зник – мабуть вирішує важливі питання району. Тяжка в нього робота – про народ думать…

 4. Віталій Григорович:

  Я терміново скликаю громадську раду і ми зупинимо бардак цей.

  • Аэродром:

   Давай Віталій Григорович! Собирай громадську раду! Покажи їм усім! Утри носа!

  • загрунівець:

   ми ждали від вас захисту і не дождались, панченко несерйозний зовсім. люди ждали помочі.

 5. Федя:

  Це мєсть за те, шо посмів в суд подати.Не даром до нас приїхали з райради.

  • Читачка:

   Спочатку вивчіть українську мову. А по-друге: детальніше вивчіть законодавство,перш ніж робити такі заяви.

 6. Віталій Григорович:

  В п”ятницю на позачерговому засіданні громадської ради рішимо що робити з цією ситуацією.

 7. Зіньківчанин:

  Не розумію чому так ображають нашого голову РДА Панченка. Він громадскість завжди слухає і допомагає в усьому. Як Вам не стидно таке писати ? Віталій Григорович , громада готова прийти і підтримати Вас у п”ятницю.

  • Громадянин:

   Ваша громада це Панченко та Кулага. От і вся громада. А громада міста скоро дійсно Вас відправить назад до Полтави. Там ще цирк поробіть.

 8. Виталька Опупеоз:

  Да уж…врагам на зло…. А самолёты то в зеньковку не летают и доселя, а значит на руку сепарам работает этот дядько…да в свой карман..с Виталькой тянут. И молокозавод не работает. Не хорошо….не хорошо народ грабить рабоче-крестьянский. Пора этих ребятушек, перевертнів в пагонах, гнать отселя… А?

  • в нас не тіки молокозавод не працює а і хлібозавод доречі який нам обіцяли запустити через місяцьі шо777 мабуть віталька в дєлє і в тємє

 9. Небайдужий:

  Я теж так думаю, що вроді наш голова РДА нормальний дядько. Але слухи ходять, що в цього дядька з Полтави, бувшого нашого зіньківчанина, є справка… яка підтверджує не зовсім хороші діла з розумовою частиною голови. І кажуть люди, що мов не рекомендовані йому нервовоемоційні навантаження… Бо розлади у нього. Тоді питання до нашого рідного губернатора: А чи всі там такі у нього працюють на службі? Поки що питань більше чим відповідей… Тож будемо розбиратися…де правда, а де люди брешуть) Хоч кажуть, що кожна брехня має свою частку правди) Будьте здорові Віталію Григоровичу….і не хворайте. А ми за Вас потримаємо кулачок :)

 10. село:

  все в нашій країні вирішують гроші , чесним людямь нема місця в цій мотанині державних грошей а інструменти і схеми як всунути свого завжди були є і будуть . в кого гроші в того і правда , Капленко Валерій Ільічь , людина яка не зупинится , і інструменти використа люби , може навіть і убити .

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>