1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (ще ніхто не проголосував, станьте першим!!!)
Loading ... Loading ...

ВІСТІ З МІСЬКОЇ РАДИ

100 кущів троянд замість викрадених та тих, що не прижилися висадили в центрі міста працівники відділу по благоустрою міської ради. Кошти на їх закупівлю виділила з екологічного фону фонду міська рада.
***
Міською радою відновлена автобусна зупинка біля Комсомольського парку по вул. Фрунзе. Тут же встановлено два баки для сміття та побудований новий туалет. Роботи виконані за сприяння керівництва ТДВ «Укроліяпродукт».
***
В зв’язку з переходом на «зимовий» час згідно рішення міської влади з 24 жовтня в місті змінено графік роботи вуличного освітлення. Тепер вулиці Зінькова освітлюються з 17 години до 5 години 30 хвилин.

***
З метою недопущення розповсюдження сказу та перебування великої кількості безпритульних тварин на території міста на початку листопада цього року розпочнеться масовий відлов бродячих собак. Щоб запобігти відлову домашніх тварин міська рада просить власників не випускати їх із своїх помешкань.
***
Чудовий «будиночок-теремок», який подарували міській малечі загрунівці, днями був художньо оформлений. Роботу по його фарбуванню та розпису майстерно виконала Майя Ландик, керівник гуртка художньої студії «Первоцвіт». Красиву покрівлю за власні кошти виконав підприємець Олександр Пушко, а допоміг привезти із Загрунівки в Зіньків підприємець Володимир Овчаренко, за що всім їм міськвиконком висловлює щиру вдячність.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>