1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (ще ніхто не проголосував, станьте першим!!!)
Loading ... Loading ...

Вісті з селищної ради

slide_16

19 січня відбулося засідання житлової комісії при виконкомі Опішнянської селищної ради. Розглядалося питання взяття на квартирний облік учасника АТО, у якого відсутня власна житлова площа.
Засідання провела заступник голови житлової комісії Канава Л. О., яка ознайомила присутніх з поданими документами та заяваю бійця. Зауважень комісії щодо поданих документів не було, тому рекомендовано виконкому взяти на квартирний облік учасника АТО.
20 січня на своєму засіданні виконком підтримав пропозицію житлової комісії та заніс бійця до списку першочерговиків.

***
Меморіальну дошку Роману Яковцю, який загинув у бою за Іловайськ, встановлять на фасаді Опішнянської школи до 25-ї річниці Незалежності України за кошти селищного бюджету. Таке рішення одноголосно прийняли члени виконавчого комітету Опішнянської селищної ради на першому в цьому році засіданні. Директор школи Станіслав Гаврільєв зазначив, що хлопець навчався в даному закладі протягом 11 років, його там добре знають та пам’ятають вчителі й колектив, вони зможуть розказати своїм учням про загиблого героя, його життєвий шлях і обставини смерті. Роман Яковець – яскравий приклад для патріотичного виховання підростаючого покоління.
На фасаді школи уже є меморіальна дошка афганцю Іваню Канівцю.
***
23 січня відбулися збори ветеранів Опішнянської Спілки воїнів Афганістану. Присутні обговорювали план заходів по відзначенню чергової річниці виведення військ з Афганістану та вшануванню пам’яті загиблих воїнів-інтернаціоналістів.
Учасник зборів Олександр Білаш зауважив, що ветерани мають власні думки з приводу перейменування деяких вулиць селища. Вулицю Крупської вони пропонують назвати іменем Віктора Риженка, а Пархоменка – Олександра Кононенка.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>