1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (ще ніхто не проголосував, станьте першим!!!)
Loading ... Loading ...

Вітаємо нашу команду та бажаємо подальших перемог!

19958970_1956261347996193_4407714702617567442_n (1)

4 липня 2017 року на базі спортивного комплексу в смт. Решетилівка відбулися змагання серед працівників ВФСТ «Колос», інструкторів зі спорту, працівників спортивних споруд.

     Збірну команду Зіньківського району представляли працівники відділу

культури, туризму, молоді та спорту райдержадміністрації, Комунальна споруда «Зіньківський районний стадіон «Старт»» РО ВФСТ «Колос», ДЮСШ ім. Літвішка,шашко-шахового клубу та інструктори зі спорт сільських рад: Кімлик-Яроха Л.А., Яненко С.., Діхтяренко А., Яненко О., Жмурко О., Березанець І., Ващенко В., Арушунян С., Паук О, Омеліч В., Логвиненко В.
Змагання проходили з міні-футболу, шашок, шахів, стрітболу, гирі та перетягування канату.:
Команда зіньківчан з міні футболу «Старт» з впевненістю потрапила до фіналу, розгромивши своїх суперників з Нових Санжар (рахунок 8:0) та Козельщини (рахунок 7:1). У фіналі наша команда зустрілася з командою Глобино, не поступаючись ні на хвилинку команда «Старт» Зіньківського району виборола перше місце з рахунком 7:1.
Але на цьому перемоги не завершилися, Самсон Арушунян обігравши усіх суперників вкотре підтвердив своє чемпіонство і приніс команді ще одне перше місце з шашок, вдало виступив і гравець з шахів Паук Олексанр , який зайняв друге місце.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>