1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (ще ніхто не проголосував, станьте першим!!!)
Loading ... Loading ...

Влада має почути сигнал SOS від ракетобудівної та космічної галузі

1469539720

Ракетобудівна та космічна галузі України активно знищуються останні два роки, не отримуючи належного фінансування та уваги з боку держави.

Про це лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко заявила 12 жовтня на прес-конференції в Дніпрі перед зустріччю з представниками КБ «Південний» та «Південмашу».

Юлія Тимошенко підкреслила, що влада має почути сигнал  SOS від галузі, яка до Революції Гідності тримала Україну у першій п’ятірці  країн світу  за участю у космічних запусках, а зараз поступово занепадає. Вона нагадала, що за роки незалежності фінансування галузі зменшилося вдесятеро: на початку 90-х на космічну галузь виділялося 2,5% ВВП, а в бюджеті на 2017 рік заплановано аж 0,2 % від ВВП. КБ «Південний» співпрацює з 19 країнами світу. Але замість державної допомоги відчуває лише намагання влади віддати його під контроль людей з президентського оточення!

Лідер партії “Батьківщина” зазначила, що видатки на інноваційний розвиток, на фундаментальні дослідження галузі у валютному вимірі зменшено майже в 6 разів і висловила занепокоєння тим, що зарплата науковців  складає 5,6 тисяч гривень на місяць, у той час, коли детектив НАБУ отримує 30 тисяч, а рядові поліцейські – до 19 тисяч гривень. Це свідчить про побудову бананово-поліцейської держави в Україні.

Юлія Тимошенко запевнила, що проблеми космічної галузі, працівників КБ «Південний» та «Південмаш» стануть основою меморандуму вимог до влади, які дозволять підняти космічну галузь на достойний рівень розвитку.

Лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко відвідує місто Дніпро в рамках програми проведення профільних Форумів по всій Україні. В своєму рідному місті вона взяла участь у Форумі з науковим, інженерно-технічним складом трудових колективів космічної і оборонної галузей і зустрілась з керівництвом та працівниками КБ «Південне» та ДП «Південмаш» ім. Макарова.

За підсумками таких форумів партія “Батьківщина” отримає пропозиції професійних  середовищ та галузевих профспілок і передасть їх уряду для формування справедливого бюджету.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>