1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (ще ніхто не проголосував, станьте першим!!!)
Loading ... Loading ...

ВОРСКЛА ПОПОВНИЛАСЯ РИБОЮ

fc7c5c8b

Нещодавно відбувся перший етап зариблення річки Ворскла на ділянці між Деревківською дамбою та ГЕС у селі Міські Млини. До водойми вселено більше 120 екземплярів зарибка: готового до нересту, статевозрілого судака, кожна особина вагою від 700 гр до 1 кг 300 гр, та білого амура, коропа й товстолоба. Це лише початок запланованої роботи з відновлення популяції мирної і хижої риби та раків, а також з порятунку нашої ділянки річки від браконьєрів. Про довгоочікувану подію не лише для рибалок, а й для всієї громадськості повідомили члени «Клубу рибалок Опішні».

«Дорогі опішняни й гості селища, захід проведено для того, щоб всі ми могли прийти чи приїхати з сім’ями до чистої річки і, взявши звичайну вудку або спінінг, наловити свіжої рибки, приготувати запашної юшки, відпочити душею й тілом на природі, а потім з новими силами повернутися у техногенний соціум для роботи на благо наших родин й Батьківщини! Цілком природно, що на водоймі ведеться патрулювання, у тому числі приховане. Клуб рибалок налічує вже більше 30-ти учасників. Кількість бажаючих вступити до лав організації постійно зростає. Всі порушники природоохоронного законодавства притягатимуться до відповідальності. За нової тарифікації штрафів не радили б нікому навіть думати про браконьєрські способи вилову риби, раків і звіра. Наш клуб не ставить за мету отримання фінансової вигоди від своїх дій! Єдиним бажанням є збереження дикої природи! Приєднуйтесь до нас і Ви, друзі!», — йдеться в інформації представників «Клубу рибалок Опішні».

У фінансуванні проекту, вартістю 10 000 грн, взяли участь місцеві рибалки, а також жителі й підприємці селища. Великий внесок зробили спортсмени з Полтавської федерації риболовного спорту України. Зариблення проводилося під контролем і силами членів «Клубу рибалок Опішні».

В останні роки стан природного відтворення біоресурсів значно погіршився внаслідок дії ряду зовнішніх факторів, головними з яких є антропогенні. Вони призводять до погіршення гідрологічного режиму, замулення та заростання нерестовищ, забруднення води тощо, тому зариблення водойм є важливим та необхідним.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>