1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (ще ніхто не проголосував, станьте першим!!!)
Loading ... Loading ...

ВПЕРШЕ ЦЬОГО РОКУ НА ПАМ‘ЯТНИКУ СЛАВИ З’ЯВИЛИСЯ ПРАПОРИ УКРАЇНИ ТА УПА

p1200324У Полтаві на пам‘ятнику Слави знову з‘явилися прапори України та УПА — цього року їх почепили вперше

29 січня в центрі Полтави на пам‘ятнику Слави знову з‘явилися два прапори: України та УПА. Заступник міського голови Полтави з питань ЖКГ Андрій Лямін про появу прапорів на пам‘ятнику нічого не знає.

Нагадаємо, що 19 грудня минулого року з пам‘ятника зняли прапори — синьо-жовтий та червоно-чорний. Тоді націоналісти про зняття нічого не знали. У грудні директор КП «Декоративні культури» Олексій Харченко повідомив телеканалу «Місто», що прапори зняли працівники підприємства за розпорядженням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів та ЖКГ Андрія Ляміна.

Щодо появи прапорів цього року, то Андрій Лямін пояснив, що він не знає, хто та коли повісив стяги. Прибирати синьо-жовтий та червоно-чорний прапори не збирається.

— Минулого разу зняли їх, тому що до мене прийшли депутати від різних фракцій з проханням зняти прапори, адже це було вже знущання з державного прапора України — від нього майже нічого не залишилось, — пояснив заступник міського голови Полтави з питань ЖКГ.

Також «Полтавщина» намагалася зв’язатися із представниками полтавської «Свободи», але отримати відповідь щодо розміщення стягів, у розумні строки не вдалося.

Востаннє прапори України та УПА на Монументі Слави заміняли на нові 27 червня 2017 року.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>