1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (ще ніхто не проголосував, станьте першим!!!)
Loading ... Loading ...

Все-таки чотири госпітальні округи

1402395714_medicine_1-570x340

У другій половині березня Кабінет Міністрів затвердив поділ Полтавської області на чотири госпітальні округи (ГО) з центрами в м. Полтава, Миргород, Лубни і Кременчук.

Ініціатива гадячан створити п ΄ятий експериментальний округ із адмінцентром у їхньому місті підтримки в регіоні не знайшла. Більше того, територіальні громади Зіньківського та Лохвицького районів, які пропонували приєднатися в межах ГО до Гадяцького, активно виступили проти таких змін. Зіньківчани навіть звернулися до народного депутата України Олега Кулініча з проханням донести їхню думку до представників владних структур, котрі прийматимуть рішення з даного питання. Парламентарій відгукнувся на це прохання. Його втручання, а також збори громад, на яких люди одностойно висловилися проти “експерименту”, дали позитивний результат. У владних кабінетах вирішили дослухатися до місцевого населення, а не “спускати” вказівки згори.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>