1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (ще ніхто не проголосував, станьте першим!!!)
Loading ... Loading ...

Всесвітній день поезії

00741247

«Поезія – це скарб усіх віків, це діамант величиною в слово!»

Ігор Федчишин

Поезія – це неповторність. У кожного поета є щось своє, незвичайне, з кожним асоціюються свої рими,думки, настрій, слова…

Всесвітній день поезії ми відзначаємо зовсім недавно. Йому, заснованому ЮНЕСКО у листопаді 1999 року, йде лише 19-й рік, а мистецтву віршування –тисячоліття. Але в поезії немає віку, вічно юна, вона так само захоплює своїх шанувальників, знаходить відгук в душах мільйонів людей і допомагає в складну хвилину.

Українці – поетична нація, цього ніхто не заперечить. У нас найбагатші традиції віршування, тому таке свято – найкращий привід взяти з книжкової полиці «Кобзаря» Тараса Шевченка, поезії Ліни Костенко,  вчитатися в рядки поетів Зіньківського району:М. Зерова, А. Цюпи, О. Кондратенко, звернутися до поетів-сучасників В. Прислонського,  Г. Литовець-Гайдаш, І. Жук, М. Заставської, С. Козаченко, С. Дорошенко,  П. Сахна, В. Хоменка, Н. Шулик, перечитати улюбленого автора або відкрити для себе щось нове.

Багата і щедра земля Зіньківського району виплекала не одне покоління талановитих поетів, митців, Великих людей, які залишили після себе міцний слід – слово у серці кожного. Ми пишаємося літературно-мистецьким об´єднанням Зіньківщини «Свічадо», до якого увійшли кращі з кращих. У нас народжуються нові таланти, які пишуть вірші і у майбутньому, сподіваємося, стануть відомими і знаними людьми.

Дорогі поети-професіонали і початківці Зіньківського краю, бажаю вам натхнення, позитивних емоцій, нових літературних зустрічей і яскравих відкриттів! Хай Слово, втілене у віршах, стає піснею Душі, а кожна пісня – фантастичним таїнством поєднання слова і музики! Нехай слово, рима і мелодія летять ніжними птахами із ваших сердець, торкають душі та роблять світ кращим!

З повагою, голова районної ради,

Сергій Нерозя

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>